8.3.

8. března 2018 v 19:37 |  Jídelníček
girl, fitness, and sport image
snídaně- x
svačina- řecký jogurt jahodový
oběd- kuřecí plátky s rýží
svačina- řecký jogurt jahodový
večeře- kuřecí plátky
pití- kofola

celkem- 1018 kcal

pohyb- posilování (zadek)

Přijde mi nemožný, že uplynuly dva roky od mýho prvního pokusu začít normálně jíst. Je ale pravdou, že normálně jsem jíst začala až někdy vloni před maturitou.
Počítám s tím, že tak za měsíc, možná za dva, začne být venku teplo. Je tedy správný čas začít zas se sebou něco dělat. Naposledy jsem se ozvala v květnu, kdy jsem měla čerstvě po maturitě a těšila jsem se na koncert Rammstein. Ten byl mimochodem neskutečnej! Přítel byl v tu dobu v Egyptě, sestřenky se stresovaly kvůli maturitě, rodiče na mě byli pyšní a právě ve chvíli, kdy jsem s tátou seděla na schodech tribuny slávistickýho stadionu a silně na mě pražilo slunce, přišla mi zpráva od vojáka. To je kluk, se kterým jsem chvíli mluvila na pomaturitním večírku. Odmítla jsem ho a asi za měsíc jsem mu popřála k narozeninám, což byl další den, na který nikdy nezapomenu. Pomohl mi dostat se z nejhoršího. Nechci sem psát ošklivý vzpomínky, tohle je místo, kam zkrátka nepatří.
A tak jsem díky němu šťastná. V jídle se neomezuju, nepřeháním to se cvičením, snažím se dostatečně spát a dělat jen to, co mě baví. Teda kromě práce, ta mě šíleně nudí, ale nebudu tam navěky, že jo.
Takže je osmý březen, slunečný den, a já zrovna marodim. Začínám zas dodržovat režim, ačkoliv je to pro mě hodně těžký vzhledem k nemoci. Vážím 46.5 kg, měřím 156 cm a mým cílem tentokrát není shodit kilogramy, ty totiž vůbec řešit nechci. Zajímá mě vlastní pocit, chci se cítit ve svým těle dobře a taky dobře vypadat♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama