Březen 2018

10.3. + 11.3.

11. března 2018 v 21:28 Jídelníček
breakfast, louvre, and luxury image
snídaně- x
svačina- x
oběd- těstoviny s cukrem a kakaem
svačina- 2 párky, rohlík
večeře- tvarohová mřížka, kofila
pití- vanilková kofola, cola

celkem- ? kcal

pohyb- Blogilates♥ Mar 2018


včerejší jídelníček:
snídaně- x
svačina- x
oběd- kuřecí plátky s rýží
svačina- jogurt, oreo milka
večeře- x
pití- voda s citrónem, vanilková kofola

celkem- ? kcal

pohyb- Blogilates♥ Mar 2018

Pryč už s tímhle týdnem. Blíží se další výplata a já si ještě ani nevyzvedla tu starou. Začínám mít strach z reakce rodičů na tu moji rhinoplastiku. Nikdy mě v ničem nepodpořili, takže je zbytečný doufat, že by zrovna v tomhle stáli při mně. Jejich názor mě nezajímá, ale je mi jasný, že budou pindat a tím mi znepříjemňovat každý den. No, prostě to nějak budu muset překousnout. Přemýšlím, že v práci nasadím vražedný tempo a začnu bouchat přesčasy. Nedělám ve fabrice, takže to bude o něco těžší, ale mělo by to jít. Vážně ty peníze potřebuju.
Poslední dobou vůbec nemám chuť k jídlu a na váze je to sakra znát. Zhubla jsem, aniž bych chtěla. Přítel si toho včera všiml, mám úplně propadlý břicho a vystouplá žebra. Dřív bych měla z takových jídelníčků depku a ještě bych přibrala, ale teď, když opravdu přibrat chci, paradoxně hubnu. O víkendu stravu nedodržuju, takže kalorie neřešim. Teď jdu sestavit jídelníček na zítřek a půjdu spát.

9.3.

9. března 2018 v 19:59 Jídelníček
Image by 𝒀𝒂𝒏𝒂
snídaně- x
svačina- x
oběd- hroznové víno, lžíce PB
svačina- jogurt, croissant
večeře- rybí prsty
pití- žlutý čaj

celkem- 1073 kcal

pohyb- Blogilates♥ Mar 2018

Konečně se po týdnu marodění cítím dobře, takže jsem se trochu dala dohromady. Ráno mi udělal radost mail z kliniky, chystám se na rhinoplastiku. Naštěstí nemusím až do Prahy, takže teď už jen zbývá říct to někomu z rodiny, dostavit se ke konzultaci a domluvit termín operace. O něco horší je to s penězma. Nečekala jsem, že budu od začátku roku dvakrát marodit, takže to bude chtít nabouchat jeden svátek a aspoň dva víkendy, ne-li víc. Z toho moc radost nemám.
Konečně jsem si mohla zacvičit s Cass. Od tý doby, co mám přítele, jsem to začala neskutečně flákat, až jsem na dlouhou dobu přestala úplně. Hrozně mi to chybělo. Už se kvůli němu omezovat nebudu, on si na fitko taky čas vždycky udělá. Mě fitko čeká taky, ale až koncem měsíce. Překecala jsem kámošku, aby do toho šla se mnou. Upřímně, jde mi jen o ten první den, pak už klidně budu chodit sama :D. Dnešní jídelníček je děs a hrůza, zítra to bude ukázkový.

8.3.

8. března 2018 v 19:37 Jídelníček
girl, fitness, and sport image
snídaně- x
svačina- řecký jogurt jahodový
oběd- kuřecí plátky s rýží
svačina- řecký jogurt jahodový
večeře- kuřecí plátky
pití- kofola

celkem- 1018 kcal

pohyb- posilování (zadek)

Přijde mi nemožný, že uplynuly dva roky od mýho prvního pokusu začít normálně jíst. Je ale pravdou, že normálně jsem jíst začala až někdy vloni před maturitou.
Počítám s tím, že tak za měsíc, možná za dva, začne být venku teplo. Je tedy správný čas začít zas se sebou něco dělat. Naposledy jsem se ozvala v květnu, kdy jsem měla čerstvě po maturitě a těšila jsem se na koncert Rammstein. Ten byl mimochodem neskutečnej! Přítel byl v tu dobu v Egyptě, sestřenky se stresovaly kvůli maturitě, rodiče na mě byli pyšní a právě ve chvíli, kdy jsem s tátou seděla na schodech tribuny slávistickýho stadionu a silně na mě pražilo slunce, přišla mi zpráva od vojáka. To je kluk, se kterým jsem chvíli mluvila na pomaturitním večírku. Odmítla jsem ho a asi za měsíc jsem mu popřála k narozeninám, což byl další den, na který nikdy nezapomenu. Pomohl mi dostat se z nejhoršího. Nechci sem psát ošklivý vzpomínky, tohle je místo, kam zkrátka nepatří.
A tak jsem díky němu šťastná. V jídle se neomezuju, nepřeháním to se cvičením, snažím se dostatečně spát a dělat jen to, co mě baví. Teda kromě práce, ta mě šíleně nudí, ale nebudu tam navěky, že jo.
Takže je osmý březen, slunečný den, a já zrovna marodim. Začínám zas dodržovat režim, ačkoliv je to pro mě hodně těžký vzhledem k nemoci. Vážím 46.5 kg, měřím 156 cm a mým cílem tentokrát není shodit kilogramy, ty totiž vůbec řešit nechci. Zajímá mě vlastní pocit, chci se cítit ve svým těle dobře a taky dobře vypadat♥