Leden 2017

26.1.

26. ledna 2017 v 16:38 Jídelníček
snídaně- x
svačina- müsli s mlíkem, lžička PB
oběd- tofu s rýží, sriracha
svačina- nízkotučný tvaroh, jahody, lžička PB, skořice, slunečnicová a chia semínka
večeře- x
pití- cc zero, kafe

celkem- 700 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jan 2017

Od založení tohohle blogu utekl celej rok. Tak si říkám, že je čas vrátit se zpátky. Vzpomínám, jak jsem seděla zachumlaná v županu, míchala mátovej čaj a těšila se na jaro. Venku bylo krásně. Ta pozitivní energie byla opojná. Všechno vypadalo tak nadějně a já věřila, že všechno bude přesně takový, jaký jsem si to přála. A taky že bylo. Je to až k nevíře.
Často mě přepadají myšlenky na minulost, nikdy se s tím vším úplně nesmířim, ale je pravda, že od tý doby, co se znám se svým přítelem, jsem mnohem usměvavější. Jsem šťastná, že ho mám. Od začátku září jsem ještě několikrát zvracela, kolikrát i zbytečně, ale nevzpomínám si, že bych brala projímadla. Možná párkrát, ale žádná hrůza. Hladovky nebyly. Třeba jsem za den snědla jen kousek jablka nebo jedno menší jídlo, ale hladovět si už víckrát nedovolim. V říjnu přišlo vážení a měření tuku v těle. Z výsledku jsem teda vůbec nadšená nebyla. Dost jsem začala dřít, občas až příliš. V polovině listopadu jsem to zkusila znovu. Na váze jsem měla o 11% tuku míň a o 8% svalový hmoty víc. Od tý doby to udržuju. V půlce října jsem poprvý chlastala, haha. Bylo to na mým stužkováku a měla jsem pak po půlnoci svátek. Tam mě tak trochu balil můj nynější přítel. Začali jsme spolu chodit koncem listopadu. Poslední listopadovou sobotu jsem měla ples. Po skončení jsem se líbala s P, to je kluk, kterej mě doprovázel skoro celý tři roky na střední, neustále mi dával falešný naděje. Upřímně? Jsem ráda, že z toho nic víc nebylo. Přítel to nějak překousl, za což jsem taky moc ráda. Je nám spolu krásně. Vánoce proběhly v klidu. V úterý jsem oslavila svoje 19. narozeniny. Byl to skvělej den. Bohužel jsem často nemocná a zdá se mi, že jsem přišla o svaly, který jsem tak dlouho budovala. V únoru začnu chodit na box.
Teď mám v plánu úplně to samý, co vloni touhle dobou- chci jíst zdravě, hodně cvičit a být šťastná. Navíc na jaře maturuju. Všechno zvládnu! 💪😎