Srpen 2016

Fallen leaves, fallen leaves, fallen leaves on the ground

31. srpna 2016 v 23:22
autumn, cozy, and fall image
Tak si říkám, že ten svět neni až tak odpornej. Když ve dvě ráno pozorujete z balkonu míhající se auta, obrysy lidí za okny svých bytů, miliardy hvězd na obloze a měsíc, kterej jako by se díval jenom na vás, nejde to vnímat jinak. Jenže pak přijde den a ve všem je zas zmatek. Bordel všude. Hluk, kterej utichne až za stmívání. Člověk nikdy neví, co ho čeká.
Celej den jsem uklízela, mám radost, že je to za mnou. Všechno je jako nový. Obarvila jsem si vlasy. Myslim, že jsem o něco výraznější. Brzo už možná nebudu tak moc sama.. nevim, je to složitý, ale vypadá to nadějně.
Na dobu neurčitou tohle svoje místečko opustím, ale vrátím se! Prostě mám v hlavě příliš mnoho špatných myšlenek a to sem nepatří. Bude lepší, když se ze svých pocitů vypíšu jinde a až budu v pohodě, začnu znovu. Něco vám povim.. bylo děsně těžký přiznat si, že mám problém s jídlem. Byly to jen samý lži, sama sobě jsem pořád něco nalhávala, přitom jsem ve skrytu duše přesně tušila, o co jde. Cvičit jako magor po každým jídle prostě normální není. Já to moc dobře vím. Posledních pár dní jsem moc nejedla, schválně. A když jsem toho snědla víc, než bylo v plánu, myslela jsem na zvracení. Nějak to všechno zvládnu. Čeká nás nádherný babí léto :). Září je krásný, ještě můžete sportovat venku, takže žádný výmluvy. Pořádně makejte a jezte zdravě, stojí to za to :).
Zítra začíná škola. Když jsem šla do prváku, byla jsem hroznej slaboch. Teď jdu do čtvrťáku a připadám si o tolik silnější. Paradoxně vážím míň než před třemi lety, ale chápete, ne? Tak snad ten poslední rok na střední přežiju a všechno mi vyjde tak, jak bych si přála :).
fall, autumn, and gif image

20.8.

20. srpna 2016 v 22:07 Jídelníček
http://data.whicdn.com/images/115667167/large.jpg
snídaně- ovesná kaše, ostružiny, řecký jogurt jahodový, belgická pralinka
svačina- x
oběd- nízkotučný tvaroh, ostružiny, dia marmeláda, chia semínka, skořice
svačina- plátek krémovýho dortu
večeře- x
pití- žlutý čaj, cc zero

celkem- 828 kcal

pohyb- Blogilates♥ Aug 2016, kickbox, 5 km běh, Jillian Michaels 6Week Six-Pack level 1 - 2nd Day

Rodinnou oslavu jsem zvládla. Seškrabala jsem jen trochu krému, takže to tak hrozně nedopadlo. Pro jistotu jsem si šla zaběhat. Mám dobrej pocit, konečně už si nepřipadám jako slonice. Rozhodně budu víc cvičit HIIT a zkusím tabatu. Máme tu nový fitko, tam jsou lekce tbt pořád, ale sama tam jít nechci. Nebo jo? Nevim, neustále to zvažuju :D. Cvičit před lidma je pro mě noční můra, ale třeba to může být fajn. Tak nejprve to budu zkoušet pár týdnů doma a až budu frajersky zvládat většinu cviků, vyrazím do víru sportovců :D. Včera jsem si psala na ig s J. Ha, tohle písmenko tu ještě nebylo! :D Ani se neznáme, ale prej je z hor. No bezva, další kluk, co je tam z tý prdele, to je fakt marný :D. Už se mi zase dělá špatně, asi mám málo energie. Vydržim to, půjdu spát dřív. Viděla jsem svoje dvě kámošky, všechno dobrý. Určitě něco podniknem, už moc času nemáme, ale to půjde. Je mi líp, když vím, že je mám. A taky je mi jasný, že M potřebuje nějakou vrbu, já jsem ideál :D. Je mi s nima tak dobře, ale vidíme se strašně málo. No, tak zítra už žádný hřešení, pojedu už bez zastavení až do cíle :P.

19.8.

19. srpna 2016 v 23:30 Jídelníček
food, fruit, and healthy image
snídaně- ovesná kaše, ostružiny, řecký jogurt jahodový, belgické pralinky
svačina- x
oběd- nektarinka
svačina- x
večeře- míchaná vajíčka, okurka
pití- žlutý čaj, ostružinovo-citronová limonáda s mátou

celkem- 845 kcal

pohyb- Blogilates♥ Aug 2016, Jillian Michaels 6Week Six-Pack level 1 - 1st Day, 4 km jogging, 8 km bruslení

Včera jsem si na zahrádce natrhala ostružiny a mátu, takže jsem hned vyzkoušela limonádu a chutná výborně. Na konci prázdnin se tam stavím cestou z práce, chci ještě natrhat nektarinky, broskve a borůvky. Horký ostružiny chutnají v ovesný kaši pohádkově♥:D. Prohlížela jsem si svoje stehna a pak i tělo celkově, což jsem snad ani dělat neměla, hned jsem zas měla depku. Hnus! Nechápu, že jsem tohle vůbec nechala dopustit. Mám hnusný kejty, zadek se mi už taky nelíbí, břicho příšerný, ruce jak rosol. Chce se mi zvracet! V takových chvílích se mi vybaví kecy ostatních "Ty nemáš být po kom tlustá. Prosim tě, klidně si ty čokolády kup, můžeš žrát jak chceš a stejně nepřibereš...". No to určitě. Moje teta váží ještě míň než já, je jí 31. Viděla jsem, jak si mě prohlíží. Bylo mi do breku. Dnešek už je o dost lepší. Chvíli po snídani jsem se vrhla na Cassey. Jill jsem přesunula na dnešek, včera jsme se vrátili z chaty pozdě. Neni to špatný cvičení. Večeři jsem nejprve vůbec neplánovala, ale ségra přišla s tim, že chce míchaná vajíčka, tak jsem udělala misku i pro sebe. Stejnak jsem potřebovala energii, byla jsem úplně mrtvá. Ještě teď se mi dělá trochu špatně, ale jíst už vážně nebudu :D. Zase bude dobře :).

18.8.

18. srpna 2016 v 13:11 Jídelníček
autumn, boy, and beautiful image
snídaně- bílý jogurt, müsli, dia marmeláda, skořice, chia semínka
svačina- x
oběd- fazole, mrkev, salát
svačina- grilovaná kuřecí prsa
večeře- x
pití- šumák, žlutý čaj, cc zero

celkem- 697 kcal

pohyb- Blogilates♥ Aug 2016

Prázdniny se nám nebezpečně rychle krátí a já toho ještě musím spoustu stihnout. Pustila jsem se do cvičení s Jill. Už někdy vloni jsem zkoušela, kolik toho vydržim, ale po pár dnech jsem to vzdala. Nebavilo mě, že je to pořád to samý dokola. Představa, že bych měla jeden level cvičit 15 dní, mě děsila. Teď tomu dám druhou šanci, protože s Cassey mi to už tolik nesvědčí. Ze začátku jsem byla ohromená, jak moc jsem se dostala dopředu, ale zhruba od začátku prázdnin si říkám, že mám nohy jako špalky a kdybych neboxovala, tak ani břicho nevypadá nejlíp. Wtf?! Vím, že Cassey jí zdravě atd., byla můj vzor, ale teď se mi její tělo prostě nelíbí :/. Ani bych nevěřila, že tohle vůbec někdy napíšu :D. No, cvičit podle kalendáře chci dál, ale budu muset zkoušet něco novýho, dokud nebudu spokojená. Odpoledne slavíme na chatě, sejdeme se tam nejspíš celá rodina. Zvážím se příští týden, rodičům skončí dovolená. Včera jsem si oblíkla džíny, do kterých jsem se vloni nemohla dostat ani za boha. Padly mi skvěle. Je to boží pocit, to vám povim. Tak pěkný den :).

17.8.

17. srpna 2016 v 22:11 Jídelníček
flowers and rose image
snídaně- bílý jogurt, müsli, dia marmeláda, skořice
svačina- x
oběd- tofu, bambusové výhonky, rýže
svačina- x
večeře- bílý jogurt, müsli, dia marmeláda
pití- šumák, kakao, džus

celkem- 734 kcal

pohyb- chůze, protahování

V pondělí jsem chtěla napsat večer, ale usnula jsem u televize. Jsem čím dál, tím víc unavenější a už šestý den mám migrénu. Slabá jsem jak moucha. Včera jsem celý den byla sama doma, takže hned ráno jsem vytáhla váhu. Rodiče museli vyndat baterky, protože ještě v pondělí šla. No, možná je to tak lepší. Břicho jsem teda měla úžasný, navíc s tím opálením vypadá peckově, ale hned po snídani už tak pěkný nebylo. Klasika. Skoro šest hodin jsem uklízela, ani mi to nepřišlo. Napsal mi jeden kluk, co byl taky v Itálii, ale nemůžu si ho vybavit. Nějakej týpek se na mě na pláži usmíval, podle fotek mu je dost podobnej, ale jistá si nejsem. Je až z Ústí, takže stejnak smůla... No a taky mi napsal P, že mi dá peníze za lístek. Tak mu teď někdy napíšu, ať přijede. Včera neměl náladu, dostal v práci padáka. Lol. To ta karma :D. Odpoledne mi napsal V, jestli se přijdu podívat na jeho zápas. Hokej mě nikdy nebavil, jedině s kámoškama, tak uvidim. Ale je milý, že se ozval. Táta má novou přítelkyni, řekla bych, že to začíná být vážný. Celou dobu jsem chtěla, aby si našel nějakou ženskou v jeho věku a taky mu to ze srdce přeju, ale trochu se začínám bát, že bude trávit veškerej volnej čas s ní a na mě zase bude kašlat. To bych znovu asi nerozdejchala. Dneska mi napsal, jestli žiju. Aspoň, že se zajímá :D. Snažím se začít jíst hezky jako dřív, pár dní ale potrvá, než se do toho dostanu na 100 %. Posledně to šlo úžasně, tak doufám, že tentokrát to půjde ještě líp. Stejně jako tenkrát, tak i dneska, jsme byli v Ústí, takže je to určitě dobrý znamení :D.

14.8.

14. srpna 2016 v 15:47 Jídelníček
girl and summer image
Tak jsem se ráno vrátila z Itálie. Já kupodivu ve zdraví. Zkolabovala jsem tam. V ten den jsem si to neuvědomila, ale vlastně jsem celej den vůbec nic nejedla. Po půl roce hladovka a hned takový stavy.. o.O Nejedla jsem tam vůbec dobře, byla to katastrofa. Měla jsem snídani, oběd, svačinu a večeři. K snídani to byla ovesná kaše, k obědu většinou sója s rýží nebo bramborami, odpoledne už to bylo strašný a večer různý, občas jsem teda nejedla nic, ale spíš znovu děs a hrůza. Dvakrát jsem byla běhat, jenže pak jsem to dostala a bylo mi zle, v pátek ten kolaps, takže to nepřicházelo v úvahu. Pohybu jsem samozřejmě měla přesto opravdu hodně, denně jsem nachodila minimálně 7 km + plavání a blbnutí ve vodě. Noo.. dovča byla jináč skvělá. Odpočinula jsem si hlavně psychicky, což jsem potřebovala ze všeho nejvíc. Ujasnila jsem si spoustu věcí a můžu říct, že se mám fájn :). Našprtala jsem se úúúplně všechna slovíčka z němčiny, zopákla jsem si gramatiku, četla si, procvičila ájinu a navíc jsem stihla relaxovat, to je prostě super. Ohromnej kus práce mám za sebou a tím pádem se můžu věnovat víc čtení. Jen co se dám dohromady, začnu zase sprintovat do kopců a prostě se pořádně hýbat. Netuším, kolik teď můžu vážit, ale řekla bych, že hooodně. Budu jíst zdravě, od zítřka okamžitě nasazuju dietku :D. Všechno to mám v hlavě a jen tak ty myšlenky nezaženu, budou mě strašit pořád. Ale takovej je život. Jdu dál a je možný, že časem se z toho dostanu. Nevím, nechci na to moc myslet. Dám tomu volnej průběh. Teď už jen musím zahnat jedno jediný trápení, abych si mohla pořádně oddychnout. Sama sobě musim slíbit, že do konce prázdnin zajdu k doktroce na kontrolu. Už to neni sranda, začínám mít strach. Kdybych nebyla sama, tak to zvládám mnohem líp. Znáte to.. chce vás kluk, kterýho vy nechcete a kluk, o kterýho máte zájem, nechce vás. Třeba je to tak správně.
Tenhle článek se mi zdá trochu depresivní, což vážně nebylo v úmyslu, tak aspoň pro představu- Italové tam jeli po nocích celkem bomby! :DD

🌊☀🐢🐠🐙🐚🐳🌴🚤🍹

5.8.

5. srpna 2016 v 14:40 Jídelníček
beach, summer, and pineapple image
snídaně- banán
svačina- jogurt
oběd- kuřecí přírodní plátek, brambory
svačina- corny tyčinka
večeře- chia pudink s borůvkami, banánem a vločkami
pití- kafe, nízkokalorická šťáva, cc zero

celkem- 1141 kcal

pohyb- dřepy

Ahoj krásky,
za chvíli odjíždím do té Itálie, tak se loučím. V neděli večer se ozvu, to už budu zpátky. Jíst budu stejně, jako jsem zvyklá normálně, akorát aspoň jednou si dám tu výtečnou pizzu a gelato♥:D. Už se těším na mega vlny a nádhernou atmosféru. Obrovskej kemp v polostínu nádherných pinií, prostě ráj. Vzala jsem si i boty na běhání, takže vedle plavání a chůze budu mít další pohyb navíc, což je fajn. Dnešní jídelníček není nic moc. Vlastně dost velká hrůza. Odpolední svačina bude spíš pro mamky klid, v buse mi vždycky něco nutí :/ :D. Dělá se mi totiž špatně. Začíná mě bolet břicho, takže je jasný, že to tam dostanu. Až se mi chce plakat při pomyšlení na tu hrůzu :D. Bude to spíš studijní dovča, mám zabalenou němčinu a přibalím i angličtinu. Povinnou četbu stihnu úplně v pohodě. No co, mám ráda náskok a časovou rezervu, žádnej stres :D. Tak snad to tam bude fajn. Mějte se tu hezky, jezte zdravě, pořádně cvičte a nezapomeňte si užívat prázdnin, už se nám to pomalu krátí :P :D. Pá :*.
summer, couple, and bikini image
bikini, summer, and girl image
summer, beach, and body image
girl, summer, and beach image
beach, summer, and ocean image
♥♥♥

4.8.

4. srpna 2016 v 22:33 Jídelníček
August, body, and clothes image
Ze včerejšího posilování mě bolí břicho, ale dneska jsem stejnak pokračovala, protože jsem ho tenhle týden dost flákala. Přidala jsem konečně i box. S Cassey si moc nezacvičím, nic to se mnou nedělá. Jasně, za těch 7 měsíců, co s ní pravidelně cvičím, jsem výsledky zpozorovala, ale žádná sláva. A to jsem začala podle kalendáře pro pokročilé. Ale jako relax je to fajn :D. Dneska jsem stihla naprosto všechno, co jsem chtěla :). Za dvě hodinky jsem přečetla Rozmarné léto a tak mám teď krátkou pauzu. Noo... Tak jsem přemejšlela, že je všechno ještě víc v prdeli, než to bylo před dvěma lety. Asi jsem z těch všech zklamání otupělá, že mi to už ani nevadí. Nebo to spíš neřeším, protože už vím, jak moc je zbytečný snažit se o změnu. V tomhle já prostě nerozhoduju. Přes měsíc jsem se neviděla se svýma kámoškama, ale joo, v pohodě. Už ani nemám chuť. Naivně jsem si myslela, že tentokrát to bude jiný, ale vážně je to ještě horší. Jak se tak znám, tý jedný se brzo ozvu sama, protože mi začně šíleně chybět, ale jestli se tím něco změní? Ne. Ale nebudu se tím teď trápit, budu celý týden daleko od starostí, daleko od všeho a od všech.

3.8.

3. srpna 2016 v 22:51 Jídelníček
style image
Dnešek se neskutečně táhl, tak jsem aspoň cvičila. Mám zase zpátky plochý břicho a dokonce se už rýsuje sixpack, takže super :D. Zítra asi ukuchtim noky s vajíčkem, protože vařim i pro ségru, takže možností moc nemám. Joo, vycvičim to. Přemejšlim, že po návratu z Itálie pojedu na chatu, teda v případě, že pojede i mamina. Jináč nastoupim zpátky do práce. Zítra mám v plánu jen cvičení, lakování nehtů, čtení, slovíčka z nj, úklid pokoje a možná něco upeču. Zabalim si až v pátek. Nestihla jsem zajít do knihovny, tak to vypadá, že během zítřka se pustím do Rozmarného léta a u moře se vrhnu buď na Malého prince, nebo na Báječná léta pod psa. Asi skočim do knihovny v pátek dopoledne. Na chatě bych přečetla Lolitu a Zbabělce. Doufám, že povinnou četbu stihnu, nemám totiž ani půlku. Frajeřila jsem, že mám určitě spoustu knížek přečtených, ale bohužel jsem se zmýlila :D. Hlavně, že čtu Lady Fuckingham a jiný sprosťárny -.- :D. Poslední rok na střední bude rozhodně lepší, už jen proto, že se hlídám v jídle. Taaakže? Zbytečný depky kvůli jídlu tentokrát nehrozí^^:D.

2.8.

2. srpna 2016 v 22:48 Jídelníček
fruit, food, and healthy image
Vůbec nevím, jestli mám přidat na cvičení, protože nechci, abych tím ms zabrzdila. U mě je to jak kdy- jednou se to vlivem cvičení spustí a jindy to pak nemám vůbec. Je to utrpení :D. Pohla jsem s němčinou, už aktivně procvičuju novou lekci. Anglinu si opakuju tím, že si pouštím Skins, pak ještě přečtu nějakou kraťoučkou knížku. Víc asi nepotřebuju, přece jenom je ta angličtina všude. Dneska jsem s radostí zjistila, že si ještě pamatuju základy z italštiny, což se bude hodit celý příští týden. U moře přečtu Rozmarné léto a Lolitu. Dneska jsem byla u táty, připravil pro mě čtverečky melounu bez pecek a melounovo-pomerančový džus. Pustil metalek a pohodička♥:D. K obědu jsme dělali pečenou cuketu a brambory, porce vychází na 141 kcal. Jináč jsem taky měla kakaový nízkotučný tvaroh, řecký jogurt a ovesnou kaši, která mi teda moc nechutnala, ale snědla jsem ji :D. Box nechám na zítra. Včera večer mi napsal jeden týpek, dobrej kamarád od kolegyně z práce. Prej když viděl můj úsměv, tak se jí musel zeptat, jak se jmenuju. Zatím se zdá úplně jinej než všichni ostatní, tak uvidím, jestli mi tím poleze na nervy :D. Ptal se, jestli někdy zajdu ven. Asi bych si měla vytvořit nějakej seznam, protože už ztrácím přehled v tom, s kým jsem na čem domluvená :D. Doma už moc jídla nemáme, takže můžu začít rýsovat. Bohužel mě ms u moře nemine, takže už je mi všechno fuk. Nevím, co se stalo, ale už několik dní mívám příšerný depky. Vlastně je to pořád to samý dokola. Možná je mi prostě jenom líto, že jsem se tolik trápila. Teď totiž vím, že to bylo ve většině případů úplně zytečný, jen jsem to tenkrát netušila. Asi to bylo tím, že jsem byla sama. Samota je občas fajn, ale jakmile trvá moc dlouho, je to průšvih.