Červenec 2016

31.7.

31. července 2016 v 22:38 Jídelníček
girl, bed, and cozy image
snídaně- x
svačina- bio ovesná kaše, jablko, skořice
oběd- kuře, brambory, polívka
svačina- 2 banány, mléčná rýže
večeře- míchaná vajíčka, 3 rýžové chlebíčky
pití- sugar-free energy drink, vitamínový nápoj, neslazený mátový čaj, žlutý čaj

celkem- 1016 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jul 2016, protahování

Nakoupila jsem si plno zdravých dobrot, takže u moře se určitě nestane, že bych byla zdeptaná z jídla :D. Ale počítám s tím, že aspoň jednou si dám pizzu, protože být v Itálii a neochutnat výbornou Margheritu.. to by bylo prostě neslušný :D. Zítra vstávám v půl sedmý, protože na osmou pojedu do práce něco vyřídit. Jsem faakt nadšená. Ještě musim do lékárny a odpoledne do knihovny. Bohužel jsem od loňských Vánoc na seznamu hříšníků, takže budu platit nekřesťanský prachy :( :D. Tak "trochu" jsem zapomněla, že jsem si půjčila několik knih. Už jsem tak přemejšlela, že zajdu na gyndu a nechám si píchnout vyvolávačku, abych pak nefňukala u moře. Po přečtení několika diskuzí na netu jsem to pustila z hlavy :D. Radši počkám na matku přírodu, nebudu do sebe zbytečně cpát hormony, na to se mám až moc ráda :D. Pořád ještě nemůžu snížit příjem, což mě strašně štve, když zítra začínám rýsovat. Ani teď nemůžu cvičit, takže jsem dneska dala jen Cassie a konec. Připadala jsem si trochu úchylně, když jsem zapálila vonný svíčky, uvařila čaj, napustila horkou vanu a pustila si k tomu relaxační hudbu :D. No tak jsem zvědavá, jestli to zítra konečně přijde, protože už je fakt načase. Myslela jsem, že tohle léto bude výjimečný, že potkám kluka svých snů a budu šťastná. Asi je mi souzeno být sama -.- :D.

30.7.

30. července 2016 v 22:21 Jídelníček
girl, summer, and hair image
Chybí mi práce :D. Jsem fakt hrozná. A mám tak debilní náladu, že si říkám, že to konečně dostanu :D. Zítra jedeme nakupovat, potřebujeme mít zásoby jídla k moři, takže rovnou koupim heřmánkovej čaj. Jsem pořád unavená. Asi půjdu spát, zítřek bude nabitej. Určitě budu muset naplánovat celej příští měsíc, ohledně jídla atd. Zase se nic neděje, takže je čas dát věci do pohybu :D. Pá.

29.7.

29. července 2016 v 19:37 Jídelníček
snídaně- bílý jogurt, lžička dia marmelády, maliny, müsli srdíčka, chia semínka
svačina- müsli srdíčka, banán
oběd- nanuk, müsli tyčinka, rýžový chlebíček
svačina- Emco ovesná kaše light, řecký jogurt jahodový, maliny
večeře- 3 křehké plátky
pití- cc zero, vitamínový nápoj, kafe

celkem- 1148 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jul 2016

První pracovní den? Horký prosluněný červencový pondělí, docela pozitivní nálada všude kolem. A ten poslední? Chladnej větrnej pátek, všechno tak nějak depresivní. Práce jsem teda měla hafo, ale nevadí. Zkusila jsem i drtičku, překonala jsem svůj strach :D. Někteří věděli, že jsem tam byla naposled, tak jsme se rozloučili. Ostatní se to dozví od otčíma. Bohužel jsem se nestihla rozloučit s R, to mě celkem mrzí. I když on o to asi ani nestál. Uteklo to neskutečně rychle. Poznala jsem tolik fajn lidí. Jo, bude se mi stýskat. Od zítřka už nebudu muset jíst takhle hodně, strašně moc mi klesne výdej. Na jednu stranu je to ale rozhodně dobře, protože si odpočinu. Moje tělo vysílalo už delší dobu varovný signály :D. Byla mi pořád děsná zima, nedělalo mi problém usnout kdekoliv a kdykoliv, motala se mi hlava, bolelo mě břicho, špatně jsem se soustředila. No a kolikrát jsem chtěla zvracet. Dělala jsem chlapskou práci. Ani jsem kvůli tomu nedostala ms, fakt skvělý. Tak teď mě čeká relax. Táta mě chce vzít zítra večer do knajpy, kde budou hrát nějaký pofidérní metalový kapely. Asi to odmítnu, protože musim jít brzo spát. Nechci si zas rozhazovat režim. A v neděli nákupy. Nejde nám váha, takže jsem docela vystresovaná, jestli jsem náhodou nepřibrala. To je to poslední, co bych takhle týden před dovolenou chtěla. Těšim se na zítřejší normální jídelníček, už žádný prasácký kalorický bomby :D. Jo a mám konečně spoustu času na blog.

28.7.

28. července 2016 v 20:41 Jídelníček
girl, body, and summer image
snídaně- 2 rýžové chlebíčky, dia marmeláda
svačina- corny tyčinka, banán
oběd- řecký jogurt jahodový, müsli tyčinka, jablko
svačina- 4 křehké plátky, plátek sýra, okurka
večeře- čína
pití- cc zero, žlutý čaj, vitamínový nápoj, kafe

celkem- 1181 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jul 2016, kickbox

Neuvěřitelně se těšim k moři, bude to paráda! Za týden začnu balit a v pátek pojedeme. Doufám, že v buse budeme mít zase suprový místa. Srpen budu mít celkem dost nabitej. Itálie, menší fesťáčky, ségřiny kulatiny, bráchancovo narozky, nákupy, kadeřnice, vybírání šatů na ples, akce ve vedlejším městě, brigáda, povinná četba a slovíčka z němčiny. Bude toho určitě ještě mnohem víc. Jsem přetížená a ještě pořád nemám ms. Určitě bych měla aspoň na pár dní ubrat na pohybu, jenže to bych zas měla depky. Musim to dostat nejpozději v úterý, takže jsem v řiti. No budu doufat.. -.- Ráno jsem byla naštvaná na celej svět, ale naštěstí se mi nálada během dopoledne zlepšila. Práce nám šla od ruky. Pak teda zas ta jedna hvězda nemakala, ale už to nehodlám řešit, zítra jdu naposled. Chci si to tam pořádně užít a tak nějak se rozloučit. Joo, bude to fájn :). A jedu svým autem, takže budu frajerka :D. Ten šílenej strach z řízení pomalu opadává. Jdu si napustit horkou vanu a vezmu si vitamínky, abych to konečně dostala, jináč se z toho zblázním :D. Musí to fungovat, prostě joo. Zítra je pátek, jindy by to znamenalo přípravu na zvýšení příjmu, ale tentokrát to udělám přesně naopak. Tak snad všechno dopadne úplně nejlíp^^:D.

27.7.

27. července 2016 v 20:13 Jídelníček
body, fashion, and fit image
snídaně- Emco müsli maliny a borůvky, bílý jogurt, kiwi, lžička PB
svačina- řecký jogurt
oběd- Emco müsli maliny a borůvky, mlíko, fit tyčinka
svačina- corny tyčinka, 2 rýžové chlebíčky, dia marmeláda
večeře- x
pití- cc zero, žlutý čaj, vitamínový nápoj, kafe

celkem- 975 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jul 2016

Neustále jsem pendlovala mezi linkou a skladem, takže jsem příšerně unavená. Kolega mi řekl, že jsem strašně hodná holka, pomáhala jsem totiž kámošovi, co to tam moc nezvládá. Myslim, že ve dvou nám to jde parádně a on z toho aspoň nemá takový depky. Je mi jasný, že mě ženský řešily, ale to je asi všude stejný :D. Jsem mladá, chlapi mi neustále skládají komplimenty, mám tam svýho otčíma a strejdu, dávám si pozor na to, co o sobě ostatním říkám, maluju se, s nikým se nedohaduju a jsem pracovitá, většinou se ani nezastavím. Jo a nosim legíny, takže jsem ještě horší :D. Omg. Neřekla bych, že jsem někomu přímo trnem v oku, ale určitě budou rády, až příští týden nepřijdu :D. L a B mi vyprávěly o kartářce z vedlejšího města, prej je fakt hodně dobrá. Nejsem si jistá, jestli tomuhle vůbec věřit můžu, ale určitě mi to přijde zajímavý a možná na tom fakt něco bude. Jak je ale možný, že k ní přijdu a ona o mně bude vědět naprosto všechno? To mi hlava nebere :D. Zajdu tam, prostě to chci vyzkoušet. L říkala, že si tam chodí povídat se svými rodiči, jsou mrtví. A B zas vyprávěla, že jí kartářka řekla o duchovi, kterej býval u ní v pokoji, že ji varoval. Často se v noci budila. Prej to do sebe zapadalo, měla se vším pravdu. Obě toho napovídaly hodně, byla jsem z toho vykulená, ani jsem neměla slov. Určitě bych tam strašně brečela, ale to je prej normální. No zkusím to.
Ještě než jsem šla odpoledne spát, všechno bylo nanic. Začínala jsem mít už pořádnou depku. Mamina mě vzbudila s tím, že pojedeme do Itálie. Juhůů!^^ Ani tomu nechci věřit. Tak jsem happy jak dva grepy. A okamžitě na sobě začínám brutálně moc pracovat :D. Včera jsem byla smutná, že jsem zase výpečka, ale dneska už je to dobrý. Ti dva degešáci mě opět pomlouvali, dělaj mi to schválně :D. Zítra i v pátek se mnou bude v práci otčím, takže to bude super a už teď se těšim^^:D.

26.7.

26. července 2016 v 20:15 Jídelníček
fitness, girl, and body image
snídaně- malinová ovesná kaše, maliny, lžička PB
svačina- corny tyčinka
oběd- čínské nudle
svačina- lžička PB
večeře- x
pití- cc zero, žlutý čaj, vitamínový nápoj, kafe

celkem- 1042 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jul 2016, kickbox, posilování zadku

Tak už jen tři dny a mám volno. Dnešek byl fajn. R si se mnou povídal, podle B spolu flirtujeme :D. BZ si myslela, že jsme buď sourozenci, nebo že spolu chodíme. R mě pomlouval s jednim týpkem. Nesnášim, když mě někdo pomlouvá a já o tom vím :D. Šéf se mě ptal, jak jsem si o víkendu užila akci. No, neužila, nebyla jsem tam :( :D. Vzala jsem si práci navíc, abych tam jen neseděla jak pecka. Prostě se nedokážu flákat, nedovolím si to. Je to hrozně nefér, pracovala jsem za holku, která makat nechce a prochází jí to. To jsou lidi.. -.- :D Unavená jsem jako kotě, ale včera jsem neboxovala, takže dneska to byla nutnost. Hrozně špatně se mi dýchá a motá se mi hlava jak blázen, takže bych ocenila, kdyby přišla pořádná bouřka. Já nevim proč, ale ty bouřky se nám úplně debilně vyhejbaj, to už je fakt k posrání :D. Vždycky jen párkrát zabouří a jde to přes hory. A nejepší je sledovat na radaru, jak se kousek před našim městem stočí jinam -.- :D. R řekl, že bych měla nosit pracovní monterky, abych pořád nekroutila zadkem. Takhle mě provokoval celej den. Taky s tim začnu, ať si nemyslí. Objevím se tam už jen třikrát, tak z toho něco můžu vytěžit, ne? :D S tím jídlem si teď nějak nevím rady. Dokázala jsem navýšit tuky a snížit sachry, ale že bych byla spokojená, to teda rozhodně ne. Kvůli tomu mám vyšší příjem kcal, ale to mi nevadí, spíš jsem právě ráda. Tak uvidím, jak to zvládnu zítra. S tátou jsme teda natankovali. Všiml si, že mi neni dobře. On je asi jedinej člověk na planetě, co to pozná. A zase začal mluvit o jídle, má vážně strach. Uklidňuju ho, že je to v pohodě, že se snažím hodně jíst, ale asi mi moc nevěří. Každý prázdniny jsem se snažila zhubnout. Říkala jsem tomu "cesta k dokonalosti". Probíhalo to nějak takhle- hladovky->kolaps->ZP->zvracení+projímadla->deprese. Letos jsem tu svoji cestu odložila o měsíc. Samozřejmě to bude probíhat úplně jinak, už totiž nechci ty odporný tukový zásoby -.- :D.

25.7.

25. července 2016 v 20:41 Jídelníček
fashion, girl, and style image
Muhaha, přesně jsem věděla, co udělat, aby se R připlazil zpátky :P :D. Občas si připadám jako mrcha, ale vlastně nedělám nic špatnýho, jen si některý kluky obmotávám kolem prstů bez jejich vědomí :D. No a co. Kdyby k myšlení používali mozek, tak se mi to třeba tak lehce nedaří, že.. :D Prej jsem provokatérka. To bych teda vůbec neřekla, ale budiž. Provokovat klidně můžu začít a to pořádně, to není problém :D. Celkem se tím bavím. L zase drbal. Jeden kluk z práce mu řekl, že mám hezkou prdelku :DD. A mluvil o mně jako o hezký kudrnatý holce, byl podle L slov úplně hotovej z toho, že se spolu známe. No lol, já už vážně nemám slov. Všichni chlapi jsou v tomhle stejní, to mi netvrďte, že ne. Vidim to u známých. Na oko všechno vypadá dokonale, říkám si, jak je fajn mít úplnou rodinu, ale stejnak vždycky jeden druhýho podvádí. A když teda nepodvádí, tak očumujou a balí mladou osmnáctiletou holku. Dělali jsme si s R naschvály. Nejprve začal on, když nám zalepil věci izolepou. Oplatily jsme mu to. Jenže on pak přišel s tou debilní izolepou a začal E kolem dokola oblepovat. Kdybych se nesmála jak kráva, tak třeba i pomůžu, že. Pak vzal mě a přilepil mě k ní, takže jsme spadly na zem, on nás zalepil a nemohly jsme se hnout. Narazila jsem si při pádu prdel, E mi málem slisovala ruku a ten zmetek nám zařízl spoďáry -.- :D. Asi srandičky v práci. Tohle nenecháme jen tak, něco vymyslíme. Nemám vůbec náladu řešit jídlo, očekávám ms a jsem ze všeho na nervy :D. Zítra mi táta doveze lékárničku a vestu do auta, to brzo. Doufám, že nebude chtít jet natankovat. Myslela jsem, že to zmáknu dneska ráno za minimálního provozu, ale nevyšlo to. Zítřek v práci pro mě bude možná trochu utrpením, ale do dovči zbývají už jen čtyři dny, takže se pokusím užít si to tam v tý sauně. Mimochodem, pijete Matcha tea? Ráno jsem to zkusila poprvé, E mi dala jeden pytlíček. Vypadalo to odporně a chutnalo to ještě hůř :D. Možná jsem zvorala přípravu, nevim, každopádně musim říct, že jsem větší sračku fakt nepila :D. Zítra snížím příjem na 700 kcal, už je to opravdu nutný, nemůžu pořád udržovat. Teď jdu do vany, pak si přečtu pár slovíček z nj a zalehnu. Už se celkem těším na zítřek^^

24.7.

24. července 2016 v 20:38 Jídelníček
study, book, and pen image
snídaně- x
svačina- x
oběd- čína
svačina- nízkotučný tvaroh s hořkou čokoládou
večeře- mléčná rýže, lžička PB
pití- cc zero, pepsi light

celkem- 785 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jul 2016, kickbox

Učím se slovíčka z němčiny, čtu Rozmarné léto, dívám se na Přátele a na Skins, zvyšuju intenzitu tréninku a v jídle se připravuju na vlnění, které nastane zítra. Musím zrychlit metabolismus. Počítala jsem, kolik si ještě v práci vezmu přesčasů a kdy nastoupím v srpnu po dovče. Celkem si tam za necelý měsíc a půl vydělám něco málo přes 20k, což jsou pěkný peníze. L řekl, že za prvně vydělaný prachy z brigády si musim koupit tu největší číčovinu. Možná má pravdu. Už děsně dlouho chci protein, takže ho brzy objednám, taky bych měla moc ráda ve svý knihovně Lolitu. Četla jsem ji jednou, myslím v prváku, ale to jsem byla myšlenkami úplně mimo, takže jsem pořádně nevnímala děj. Zítra se uvidím s vojákem, už v pátek se ujišťoval, jestli mám taky celý týden ranní. Od tý doby se mi neozval. No nevadí, je to tak možná lepší. Asi jsem zjistila, co se mi na něm tak moc líbí. Řekla bych, že jeho dospělost. Fakt :D. Vypadá to, že ví, čeho chce v životě dosáhnout, ale nestaví si vzdušný zámky jako všichni kamarádi v mým věku. Je starší zhruba o sedm let a neni závislej na svý mamince :D. Pravej opak P. Ze začátku jsem do práce chodila s tím, že jsem se těšila, až uvidim toho "pěknýho týpka", co se na mě pořád dívá. Teď už vím, že je to R a oblíbila jsem si ho. Myslím, že už mě tam nic nemůže překvapit, je to prostě nudnej stereotyp, ale vlastně mě na tom pořád něco baví. Asi nepřijdu na to, co to je, ale možná proto je to tak super :D. S tátou jsem šla na colu, při nástupu do auta jsem se jebla o dveře a zítra budu mít na tváři pěkný jelítko. Jojo, jsem šikovná. Chvílemi je mi na zvracení a motá se mi hlava. Co to zase má být? Možná špatnej tlak. Jdu se dívat na Věřte nevěřte, tak snad se moc nebudu bát :D. Pá :*.

23.7.

23. července 2016 v 22:57 Jídelníček
fitness, workout, and motivation image
Měla jsem být už dávno na fesťáku, ale P to zrušil. Debil. Ještě nikdy jsem nepoznala většího krypla. Prostě mi zaplatí lístek a pak ať třeba shoří v pekle :D. Včera jsem usnula asi v půl devátý, nic si nepamatuju. Jsem asi děsnej workoholik, už od včerejška se těšim do práce :D. Je to tam lepší než doma. Tady jsou akorát neustálý hádky, hrozně špatná atmosféra. Vůbec se tu necejtim dobře. Příští týden jdu naposled makat, pak mám dva týdny dovolenou. Achjo. Něco budu muset vymyslet, ať se nenudim. Dneska jsem cvičila, protože jsem to od úterý flákala. A vzhledem k tomu, jaký jsem měla poslední dobu nervy, jsem se rozhodla začít si užívat života :D. Zítra mě tudíž čeká takovej ten čubčí den :D. Taky zkusím čaj od E, prej je super. A možná zajdu do kavárny a půjdu nakoupit jídlo na příští týden. Začala jsem se učit, takže si tleskám, protože jsem přestávala věřit, že se k tomu vůbec dokopu. Po několika dnech jsem boxovala, je mi zatraceně skvěle♥:D. Teď jdu spát, ať mám na zítřek dostatek energie.

22.7.

22. července 2016 v 18:26 Jídelníček
fashion, summer, and style image
Spala jsem necelý dvě hodiny, ale v práci jsem si vedla dobře. Doma je to horší. Chvíli jsem cvičila, ale na víc už se nezmůžu. Ráno jsem chvilinku mluvila s R, ale pak už se neozval, tak nevím, co se zase děje. Naprosto nic si od toho neslibuju, ale je to nezvyk po těch několika dnech, co mi psal skoro nonstop. Hrozně mě sere P, protože všechno nechává na mně. Musim zařídit úplně všechno, je jak malý děcko. Začínám litovat, že jsem nejela jenom s tátou. Nebo jsem taky mohla zůstat doma. Nebo jít do práce, cokoliv.. No to je jedno, nějak to zvládnu. Mnohem radši bych jela vlakem, mám z tý jízdy šílenej strach, jedeme přes celou republiku. Zítra už se neozvu, ale v neděli jo. Teda doufám, že přežiju :D. Jídlo je v pohodě. Tak na mě myslete, pá :*.