28.6.

28. června 2016 v 22:33 |  Jídelníček
girl, coffee, and morning image
snídaně- karamelová ovesná kaše, jahody
svačina- x
oběd- nízkotučný jahodový tvaroh, chia semínka
svačina- trojúhelníček pizzy
večeře- selský jogurt, jahody
pití- cc zero

celkem- 938 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jun 2016, kickbox

Tak v pondělí nastupuju do práce, v pátek mám školení. Šéf je sympaťák, možná až moc velkej. Je namakanej úplně neskutečně, takže něco pro mě :D. Doufala jsem, že to bude nějakej starej strejda, ale opak je pravdou. Vypadá až příliš dobře. Košili měl úplně upnutou, zdálo se, že mu každou chvíli praskne ve švech :D. Imponuje mi tím, doposud jsem nepoznala "většího" chlapa :D. No bude to zajímavý, už se celkem těším. V pátek odjíždím na BFF.
Pochopila jsem, že nemá cenu dělat si ohledně "něj" falešný naděje, stejnak má zájem o naprosto jiný holky. Upřímně? Nemá dobrej vkus :DD. Večer mi napsal P. Chtěl se mnou o víkendu na brusle. No, asi 497652318x jsem mu psala, že budu na fesťáku, ale stejnak zapomněl :D. Tak moožná příští týden zajdem ven. Říkám si, že už je všechno tak v prdeli, že ani nemám co ztratit, takže jsem klidná. No vážně. Chlapi tu budou vždycky, takže když to s jedním nevyjde, svět se nezboří. A už se kvůli žádnýmu trápit nebudu, na to se mám až moc ráda :D. Zítra asi pojedem na in-line dráhu, ale jen v případě, že budu řídit já. To se mi teda vůbec nelíbí. Otčím totálně nemá zdání, do čeho jde. Táta mi řekl, že by kvůli mě bral každej večer diazepam -.- :D. Tak nevim no, mám to risknout? Jasně, jela bych opatrně, ale tu cestu nesnášim, takže mám vážně strach. A jezdim připosraně, takže by mě ostatní řidiči asi vyfuckovali. Uvidim, nechám to na ráno.
Jídelníček je zase otřesnej, jenže jsem shodila půl kila po tom včerejšku, tak proč ne. Pořád říkám, že nejsem úplně pitomá :D. Poradit by si měl umět každej. Od zítřka ale žádný srajdy, stačil kousek pizzy a už jsem málem zvracela, tlačil mě žaludek. Přečtu si němčinu, pár kapitolek v knížce a půjdu spát :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama