Červen 2016

30.6.

30. června 2016 v 19:06 Jídelníček
flowers, girl, and indie image
snídaně- skořicová ovesná kaše, krupicový jogurt, banán
svačina- froop jogurt
oběd- krupicový jogurt
svačina- rýžové nudle, kuřecí kousky, zelenina
večeře- x
pití- káva, šumák, melounový fresh, žlutý čaj

celkem- 1000 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jun 2016, kickbox, 30ti denní výzva

No jo, dneska si jídla užívám :P :D. Snídaně byla výborná. V kavárně jsem byla po dlouhý době (dobře, jsou to necelý dva týdny :D), takže jsem si dopřála kávu. No a fresh byl boží, určitě ho budu dělat doma. Akorát teda vyndám pcky, páč mě v tom pití hrozně sejřily -.- :D. Ani mi dneska nepřišlo, že jsem přijala tolik kcal, takže pro mě nejspíš nebude takovej problém přidat na jídle. 1200 kcal je limit, to zvládnu. Když trošinku přesáhnu, tak se nic nestane, protože v práci budu 12 hodin na nohou a navíc je to tam jak v sauně. Natrénovala jsem si trasu do práce, táta mě chválil. Bál se, když jsem na křižovatce nezastavila, ale já fakt jela na jistotu, nejsem takovej magor. Vždyť mám z auta respekt, tak proč bych si zahrávala? Jo, půjde to. Ráno vezu otčíma a navíc i ségru, takže si dám záežet. Vysvědčení mám suprový, nebýt teda pitomý matiky. Třídní mě hodně chválila, takže příští rok se budu snažit ještě mnohem víc :). A prej mám nejspíš taky tu nově pojmenovanou nemoc, hypokalkulii :DD. Má ji prej i ona a dá se s tim v pohodě žít :D. Ale fakt to byl dobrej rok :).

29.6.

29. června 2016 v 18:55 Jídelníček
summer, girl, and travel image
snídaně- skořicová ovesná kaše, čokoládový řecký jogurt, jahody
svačina- selský jogurt
oběd- jogurt s müsli
svačina- čokoládovo-mátová ovesná kaše
večeře- x
pití- cc zero, voda s citrónem

celkem- 997 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jun 2016, 30ti denní výzva, kickbox

Kámoš se mě zase ptal, jestli jsem náhodou nezhubla. Jak to sakra ví? Já žádný změny nevidím. Akorát na váze se každé ráno ukazuje nižší číslo. Určitě bych si měla nacvičit trasu do práce, ať z toho nejsem tak vystresovaná.
Zítra si nejspíš půjdu se ségrou sednout do kavárny. Možná bych si mohla dát ovocnou misku s jogurtem, pokud mě teda váha ráno potěší. Je prostě neuvěřitelný, že jím takhle hodně a pořád hubnu, i když po troškách :D. Kdybych tenkrát nebyla blbá a pořád nehladověla, tak jsem mohla vypadat mnohem líp už dávno. Za ty roky nejezení jsem si nastřádala ohromný tukový zásoby. Teď se jich pracně zbavuju. Zítra si jdu pro vysvědčení. Ten třeťák utekl hrozně rychle. Byl to celkem fajn rok. První pořádný koncerty s tátou (především SlipKnoT), boží Vánoce, moje osmnáctiny, maturáky, úžasný boxování, hoodně sportu, vodák, řidičák.. no a taky jsem přestala hladovět, zvracet a brát projímadla. To je pro mě asi nejdůležitější.

28.6.

28. června 2016 v 22:33 Jídelníček
girl, coffee, and morning image
snídaně- karamelová ovesná kaše, jahody
svačina- x
oběd- nízkotučný jahodový tvaroh, chia semínka
svačina- trojúhelníček pizzy
večeře- selský jogurt, jahody
pití- cc zero

celkem- 938 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jun 2016, kickbox

Tak v pondělí nastupuju do práce, v pátek mám školení. Šéf je sympaťák, možná až moc velkej. Je namakanej úplně neskutečně, takže něco pro mě :D. Doufala jsem, že to bude nějakej starej strejda, ale opak je pravdou. Vypadá až příliš dobře. Košili měl úplně upnutou, zdálo se, že mu každou chvíli praskne ve švech :D. Imponuje mi tím, doposud jsem nepoznala "většího" chlapa :D. No bude to zajímavý, už se celkem těším. V pátek odjíždím na BFF.
Pochopila jsem, že nemá cenu dělat si ohledně "něj" falešný naděje, stejnak má zájem o naprosto jiný holky. Upřímně? Nemá dobrej vkus :DD. Večer mi napsal P. Chtěl se mnou o víkendu na brusle. No, asi 497652318x jsem mu psala, že budu na fesťáku, ale stejnak zapomněl :D. Tak moožná příští týden zajdem ven. Říkám si, že už je všechno tak v prdeli, že ani nemám co ztratit, takže jsem klidná. No vážně. Chlapi tu budou vždycky, takže když to s jedním nevyjde, svět se nezboří. A už se kvůli žádnýmu trápit nebudu, na to se mám až moc ráda :D. Zítra asi pojedem na in-line dráhu, ale jen v případě, že budu řídit já. To se mi teda vůbec nelíbí. Otčím totálně nemá zdání, do čeho jde. Táta mi řekl, že by kvůli mě bral každej večer diazepam -.- :D. Tak nevim no, mám to risknout? Jasně, jela bych opatrně, ale tu cestu nesnášim, takže mám vážně strach. A jezdim připosraně, takže by mě ostatní řidiči asi vyfuckovali. Uvidim, nechám to na ráno.
Jídelníček je zase otřesnej, jenže jsem shodila půl kila po tom včerejšku, tak proč ne. Pořád říkám, že nejsem úplně pitomá :D. Poradit by si měl umět každej. Od zítřka ale žádný srajdy, stačil kousek pizzy a už jsem málem zvracela, tlačil mě žaludek. Přečtu si němčinu, pár kapitolek v knížce a půjdu spát :).

27.6.

27. června 2016 v 22:00 Jídelníček
flowers, tulips, and pink image
snídaně- jahody, banán
svačina- x
oběd- ovesná pudinková kaše, čokoládový sójový dezert, fitness tyčinka, jahody
svačina- oreo milkshake, půl mléčné rýže
večeře- polívka do hrnečku
pití- cc zero

celkem- 989 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jun 2016, 30ti denní výzva

Ve škole jsme mastili karty, nic lepšího se tam dělat vážně nedá. Ale hrát karty s O je sranda, trochu mě sejřil, ale aspoň jsem nepošla nudou no :D. Myslela jsem, že na mě šlo tenkrát jaro a všichni mi přišli mnohem lepší než kdy dřív, ale on se mi líbí pořád, hrozně moc, což je blbý, páč nemám ani tu nejmenší šanci s tímhle klukem být -.- :D. No nevadí, přes léto snad vystřízlivím. Jídlo bych dneska radši moc neřešila :DD. Učila jsem se němčinu a začalo se mi dělat špatně, tak jsem do sebe kopla milkshake, později tu rýži. Jo, nebyl to nejlepší nápad. Pak jsem dostala chuť na brambůrky, tak jsem snědla menší zlo, polívku. Bylo mi ještě hůř, ale to už je fuk. Sakra sakra sakra, vůbec to nevypadá, že rýsuju, spíš nabírám na objemu :D. Naštěstí si umím poradit, takže už v tuhle chvíli vypadám jako normální člověk, ne jako Medvídek Pú. Přes červenec budu muset o dost přidat na jídle, když budu celý den v práci. Zítra musim k doktorce, tak snad zas nebudu odcházet totálně vytočená :D.

26.6.

26. června 2016 v 23:51 Jídelníček
fruit, healthy, and fitness image
snídaně- x
svačina- x
oběd- noky s vajíčkem
svačina- 3 kousky jahodového koláče
večeře- banán
pití- cc zero, voda s citrónem

celkem- 948 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jun 2016, 30ti denní výzva, kickbox

Dneska jenom rychle. Bolelo mě břicho, ale jakmile to přešlo, šla jsem cvičit. Taky jsem byla řídit s tátou, hned mi bylo líp. Prostě je to jenom můj táta a já jsem pořád jeho malá holčička, chápete, ne? :D Dneska už jsem jezdila celkem dobře. Jídlo mě teda dost štve, je to příšerný, jenže váha klesla a moje břicho je jak placka!^^ Tak asi v pohodě. Teď už mažu spát, zítra jen do půl dvanáctý^^

25.6.

25. června 2016 v 22:51 Jídelníček
http://4.bp.blogspot.com/-dCnwNY1Joh4/VYsnimsGguI/AAAAAAAABgA/cwAPAGL_FB4/s640/large-1.jpg
snídaně- x
svačina- kakaový ovesný mugcake, nízkotučný jahodový tvaroh, lžička PB
oběd- 2 rýžové chlebíčky s marmeládou, ovocný mix
svačina- nízkotučný tvaroh, müsli srdíčka, jahody, skořice, lžíce PB
večeře- 3 rýžové chlebíčky s marmeládou, jahodovo-meruňková přesnídávka bez cukru
pití- cc zero

celkem- 898 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jun 2016, 30ti denní výzva

Včera v noci se mi znovu ozval P. Spletl si datum fesťáku. Myslel, že už byl včera, ale je až za měsíc :DD. Degeš prostě, totálně ho nechápu :D. No takže spolu přece jenom jedeme, všechno je při starým :D.
Dnešek je ale děsnej. Mám mizerně nízký tlak. Co jsem provedla dnes? Noo, radši se ani chlubit nebudu, je to hrozný. Já vím, mlátit můžu jedině do boxovacího pytle, do lidí ne, ale někdy to prostě ovládnout nejde. Kdyby to šlo, hned bych vrátila čas zpátky a vyřešila tu situaci úplně jinak. Měli jsme rodinnou oslavu, dorty zase bojkotuju. Jedla jsem víc než obvykle, ale nic vyloženě špatnýho. Cheat day to určitě neni, na tohle už kašlu. Když prostě budu mít chuť dát si v týdnu kousek čokolády, tak to sním, nebudu čekat na víkend nebo pro to vyhrazovat jeden den :D. Takhle mi to vyhovuje. Navíc váha klesla, takže hurá!

24.6. + jídelníčky z vodáku

24. června 2016 v 19:57 Jídelníček
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/a9/b5/a6/a9b5a66baecbe24bba6125270e10628e.jpg
Tak jsem doma z vodáku. Bylo to super, parádní zážitek se skvělou třídou. Občas jsem teda ze zoufalství a vyčerpání chtěla brečet, ale jináč fakt pohoda. Jsem spálená jako debil. Obvykle mám spálený třeba ramena a tváře, ale tentokrát různě po celým těle. Jak jsem pádlovala, tak jsem se prostě přismahla jen z jedný strany, grrr! -.- :D Ani jednou jsme se necvakli, s čímž jsem nepočítala. Šlo nám to úžasně, byla prdel. Poprvé jsem spala na drsoně, pod širákem. Myslela jsem, že ze mě bude do rána rampouch, ale nakonec jsem usnula. Na hvězdy bych se vydržela dívat klidně celou noc, jsou nádherný. Pár lidí mělo kecy ohledně toho, jak jím, respektive nejím. Kámoška dokonce řekla, že jsem jedno období vypadala, jako bych měla bulímii. Tak dík no :D. Ohledně ms můžu být v klidu, dneska to přišlo až po příjezdu domů, tak jsem fakt ráda^^:D. Táta mi dneska dokonce zavolal, jaký to tam bylo, takže jsem moc šťastná. To je poprvé, co se takhle zajímal. Pak mi napsal P, že na fesťák nejede. Jo, byla jsem nasraná, ale taky jsem s tím počítala. Že mi to prej vynahradí, jasný. Tyhle kecy může cpát třeba těm malým naivním pipinkám, se kterýma si píše :D. Ale fuck off. Nezájem. Jako mávnutím kouzelnýho proutku jsem se zbavila tuku na stehnech, juhuuu! Mám zpátky thigh gap, navíc jsou nožky pevný jako skála, žádný želé, prostě dokonalost♥:D. Ruce jsou fajn, záda taky. Břicho se začíná pěkně rýsovat. Jídlo? Radši no comment.. :D

středa, 22.6.2016
snídaně- čokoládová ovesná kaše, řecký jogurt borůvkový, lžička PB
svačina- x
oběd- x
svačina- fitness jahodová tyčinka, hroznové víno
večeře- zeleninový salát s kuřecími kousky, vodový nanuk
pití- žlutý čaj, cc zero, ovocný čaj, kafe

celkem- 885 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jun 2016, 30ti denní výzva, 12 km pádlování, chůzečtvrtek, 23.6.2016
snídaně- meruňkovo-jahodová přesnídávka bez cukru, hroznové víno
svačina- fitness karamelová tyčinka
oběd- zeleninový salát s kuřecími kousky
svačina- vodový nanuk
večeře- kukuřično-rýžové celozrnné plátky, 3 křehké plátky, vodový nanuk
pití- cc zero

celkem- 830 kcal

pohyb- 24 km pádlování, chůzepátek, 24.6.2016
snídaně- broskvovo-banánová přesnídávka bez cukru, 2 rýžové chlebíčky
svačina- rýžový chlebíček
oběd- x
svačina- čína, 2 rýžové chlebíčky s marmeládou, lžička PB
večeře- 2 rýžové chlebíčky s marmeládou, lžička PB
pití- cc zero

celkem- 745 kcal

pohyb- 16 km pádlování, chůze, 30ti denní výzva, Blogilates♥ Jun 2016

21.6.

21. června 2016 v 23:29 Jídelníček
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/c5/34/54/c5345478f6fd7dd075953d3b9b2976d9.jpg
snídaně- mléčná rýže light
svačina- x
oběd- froop jogurt
svačina- čína
večeře- x
pití- žlutý čaj

celkem- 753 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jun 2016, kickbox, 30ti denní výzva

Začínám se děsně stresovat, že to dostanu na vodáku, bože :D. Asi jsem vážně měla říct, že nepojedu, přestávám se těšit. Na vodu pojedu poprvé, takže jsem si zabalila podle vlastního uvážení, snad nic nebudu postrádat. Večer se ještě pomodlím, abychom se víc jak dvakrát nepřeklopili :( :D. Ráno jsem tak trochu zaspala, ale ve škole jsem byla ještě dřív než obvykle. Zajímavý. Už je úplně zbytečný tam chodit. Asi zase začnu O ignorovat, nehorázně mě deptá. Pořád otravuje, ať spolu jdeme ven. Jo, má pravdu, nechce se mi. Ať se ale vůbec nediví. Jemu je fuk, co pořád dokola opakuju, prostě si kecá svý. Dement. P mě taky sere. Je rád, že půjde makat, což samozřejmě chápu, ale kdyby otevřel jeho drahocenná ústa a něco jim tam řekl, tak si myslim, že to pochopí. Tak by nastoupil třeba o týden později, to by se toho stalo. Jsem ale happy, že za mě otčím vyřídil nástupní termín v práci, nemusim teda nikam jezdit. Upřímně, byla jsem z toho vystresovaná jak nikdy. S tátou totiž na vysvědčení odjíždím na fesťák, jenže hned v pátek jsem měla nastupovat do práce. Tátovi jsem radši nic neřekla a jsem ráda, že ani nebudu muset. Dneska jsem odcvičila zadeček, zítra ráno se vrhnu na ruce a ramena. Vracím se v pátek, takže to odcvičím podle plánu na čtvrtek, rest day by se beztak nekonal :D. Konečně začalo léto!♥

20.6.

20. června 2016 v 23:32 Jídelníček
watermelon, fruit, and summer image
snídaně- mléčná rýže light
svačina- x
oběd- pár kuliček nesquik
svačina- skořicová ovesná kaše, jahodový ovofit, lžíce PB
večeře- x
pití- žlutý čaj, cc zero

celkem- 841 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jun 2016, kickbox

Pěkně jsem si vypracovala zadek, musim se pochválit :D. Ještě dorýsovat zbytek a budu spokojená. Aspoň trochu. Ráno jsem si totálně sedřela paty kvůli novým balerínám, takže krev tekla proudem a bylo mi z toho na blití -.- :D. Focení bylo děsný, všichni se mačkali a nemohli jsme se na tu fotku vejít. My se sukní jsme měly úplně zkřivený nohy, aby nám nešly vidět spoďáry, takže faaakt pecka :D. Třídní mi zase řekla, že jsem dobrá, to mě vždycky tak potěší^^:D. Chvíli před tou pochvalou naopak řekla, že jsem koza hnusná, ale to nevadí, stejnak mám radost :D. Odpoledne jsem zase jezdila s tátou. V jednu chvíli jsem nepochopila, co mi řekl a nedala jsem přednost autu jedoucímu po hlavní, ale nakonec jsem to ukočírovala a přežili jsme :D. Asi při mně stáli všichni svatí, nemusela jsem totiž ani brzdit, prostě jsem to měla vypočítaný na vteřiny :D. Pak jsem ještě pět minut jela a stačilo, je to na mě hrozně moc. Jináč dobrý, všechno jsem zvládla a chválil mě. Už se učit nebudeme, takže pohoda. Pár věcí na vodák mám, zítra budu balit. P mě šíleně nasral, na fesťák nejspíš nepojede. No neříkala jsem to? Zabiju ho, fakt. Ale co, všechno zmáknu.

19.6.

19. června 2016 v 23:34 Jídelníček
summer, alexis ren, and beach image
snídaně- x
svačina- x
oběd- kuřecí plátky, pečené brambory
svačina- mléčná rýže, lžíce PB
večeře- x
pití- žlutý čaj, cc zero, voda s citrónem

celkem- 872 kcal

pohyb- Blogilates♥ Jun 2016, kickbox, 4 h nakupování, 30ti denní výzva

Nákupy jsem si užila, za shozená kila jsem si koupila baleríny, ledvinku na běhání, kšiltovku, tílko, tričko, kraťasy a sluneční brýle :D. Zkrátka několik věcí z letního wishlistu. Dneska mi táta volal a vůbec nestíhal, vyřizoval něco skrz novou práci, takže řídit budu zítra. Rozhodovala jsem se, jestli mám ráno jet do školy autem, nebo jít pěšky. Mám strach, že mi dojde benzín, jsem švorc, takže se radši projdu :D. Nějak si nejsem jistá, jak to bude s P. Nechtěla jsem si to připouštět, ale jo, trápí mě. Nevim, co si myslet. E řekla, ať mu napíšu, tak jsem to včera udělala, ale znova už prostě nemůžu. Pořád mi píše O. Asi si myslí, že u mě má šanci :D. Nikdy jsem mu ale nic takovýho ani trochu nenaznačila, tak nevim, kde bere tu jistotu. Ale je hodnej, to určitě. A trochu magor :D. Plno věcí se tolik změnilo. Lidi, o kterých jsem myslela, že už se nikdy nevrátí, tu jsou znova. Naopak lidi, od kterých bych nikdy nečekala, že je ztratim, jsou pryč. Něco za něco. Moc mě trápilo, když mi spolužák řekl, že jsem hloupá. No jo, pro hlupáka každý hloupý. Copak je schopnost využít v matematice permutace a faktoriál měřítkem lidský inteligence? Ach jo.
Dnešní jídelníček je tragickej. Mám migrénu, takže cvičení mě hodně vyčerpalo. Už týden mám rozečtený Rozmarné léto, takže se vrhnu na čtení a pak konečně spát. Zítra vstanu dřív, abych se trochu upravila, když se fotíme. Přežijte pondělí bez stresu!^^