9.5.

9. května 2016 v 23:03 |  Jídelníček
http://40.media.tumblr.com/418b9d7215a2587c43b13e9f7a94a32c/tumblr_o369gowUUf1v1plcdo1_500.jpg
Chybí mi vůně mátovýho čaje, sladká melodie úvodní znělky Amélie, šťastný chvilky s kámoškama, vítr ve vlasech při jízdě na bruslích, chuť hruškových žvýkaček bez cukru, neohrabaný pohyby při tanci po celým bytě, záchvaty smíchu, ticho a klid městský knihovny, rozkošný ťapkání v balerínkách a přidržování volánkový sukně za větru, dědečkův hlas, sledování hvězd na noční obloze, jeho nejroztomilejší úsměv...
Proč se všehno tolik změnilo? Nikdo si to takhle přece nepřál. Nebo jo? Nic není jako dřív, všechno ztratilo svoje kouzlo. Sledování západu slunce nad městem se stalo protřelým, krásný slunečný dny se tváří euforicky, ale ve skutečnosti skrývají pouhý soulad se dny deštivými. Je to surový. Lidi jsou bezcitní a tváří se jako neviňátka, na světě je až příliš mnoho chyb. Copak neexistuje řád, žádná pravidla? Když není řád mezi lidmi, udělám si svůj vlastní aspoň já. Bez pravidel to prostě nejde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jajinka Jajinka | Web | 10. května 2016 v 10:36 | Reagovat

Ač smutný, tak velmi pěkný článek. Nicméně i když na světě je někdy smutno a zdá se že nic nemá svůj řád, je právě na nás ho do svého života vnést. A až bude vše, jak má být, poznáš to a tvůj život nabere jiný rozměr. Ale vše začíná u tebe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama