Květen 2016

31.5.

31. května 2016 v 23:22 Jídelníček
drink, food, and fruit image
snídaně- čokoládová ovesná kaše, třešňový jogurt alpro, borůvky, lžička PB
svačina- x
oběd- čokoládová ovesná kaše, borůvkový jogurt alpro, borůvky, lžička PB
svačina- x
večeře- kuřecí kousky s jasmínovou rýží a žampiony
pití- cc zero, žlutý čaj, citrónová voda se stévií

celkem- 799 kcal

pohyb- Blogilates♥ May 2016, 25 min kickbox

Pááni, tak dnešek byl vážně náročnej den. Psala jsem hodně testů a byla jsem zkoušená z němčiny, ale v pohodě. Včera kolem jedenáctý večer jsem vzdala matiku, už toho na mě bylo moc, tak jsem šla spát. V tu chvíli mi ale napsala K, takže jsem usnula až někdy kolem jedný :D. S jídlem je to dneska napůl dobrý a napůl špatný. Živiny super, kalorie teda nic moc, ale pořád jsem hoodně pod limitem, jen ta nepravidelnost.. Večeře v podobě masa a rýže mě tolik neštve. Aspoň jsem zkombinovala sacharidy s bílkovinama, takže to neni úplně nejhorší. Chodím spát později a ještě několik hodin cvičím, tak snad dobrý, ale včera to teda bylo fakt lepší :D. Syrovátku jsem si nedala, to bych se asi pozvracela při cvičení. Už se těším na zítřejší snídani♥:D. Čeká mě zase plno testů. Už druhý den se držím bez ZP, vidím to nadějně! :D Já tu hrůzu porazím. Miluju oreo sušenky (vlastně miluju všechny sladkosti), ale nedala jsem si ani jednu, juhůů! Ve škole jsem vždycky byla zamlklá, jen jsem v klidu seděla na židli s opřenýma nohama o židli vedle mě, přemejšlela jsem. Jenže to bylo taky špatně, myslela jsem hodně na jídlo. Snažím se teda být neustále zaneprázdněná a funguje to, na jídlo si skoro nevzpomenu, dokud si teda kámoška vedle mě nerozbalí pytlík brambůrek nebo gumídků. "Dáš si?", zeptá se mě, i když už dávno ví, co za odpověď bude následovat. "Ne, děkuju.", odpovím pokaždý.

30.5.

30. května 2016 v 22:13 Jídelníček
food, breakfast, and strawberry image
snídaně- čokoládová ovesná kaše, třešňový jogurt alpro, borůvky, lžička PB
svačina- x
oběd- čokoládová ovesná kaše, borůvkový jogurt alpro, borůvky, lžička PB
svačina- syrovátkový nápoj
večeře- x
pití- cc zero, žlutý čaj

celkem- 706 kcal

pohyb- Blogilates♥ May 2016, 25 min kickbox, posilování zadku

Ani nemá cenu rekapitulovat dění posledních několika dní, to nejhlavnější je, že jsem konečně úspěšně absolvovala závěrečnou zkoušku v autoškole a už stačí jen vyřídit řidičák. Jsem hrozně šťastná! :)
Přestávám se trápit kvůli lidem, kteří za to zkrátka nestojí. Dlouho jsem trpěla při samotným pomyšlení na P, ale teď už je mi tak nějak jedno, jak to s nim bude. Myslim, že tenhle přístup je mnohem lepší, připadám si volná. Taky je skvělý, že ho neberu jako potenciálního přítele, prostě jen jako kámoše.
Chci se ve všem zdokonalit. Hlavně jsem teď začala rýsovat a řekla bych, že se mi daří :). Pořád si teda nejsem moc jistá, co vlastně chci, tak to aspoň zkouším. Příjem jsem zvýšila, protože se mi zase zastavil metabolismus. Přestala jsem hubnout. Teď mám zase kilo dole. A prej mám luxus zadek :P :D. Nemám si nač stěžovat, je mi fajn :).

19.5.

19. května 2016 v 22:22 Jídelníček
https://66.media.tumblr.com/99b28ab831fb35a7d1390c3536ce307a/tumblr_o7fv2q5kVk1stykp6o1_540.jpg
Držim se zuby nehty, ale je to těžký. Nic není zadarmo, já vím. Stres je na mě znát hodně, vypadám jak mrtvola. S tím něco musím okamžitě udělat. Čím dál častěji se v mém okolí mluví o rakovině, ze který mám teda šílenej strach. Bohužel několik členů rodiny jí podlehlo, takže se můj strach stupňuje. Začnu si dávat pozor na složení potravin a především zredukuju stres na minimum. Zdraví máme jen jedno. Na následující čtyři dny se pustím do výzvy, kterou jsem zkusila před dvěma lety. Dostala jsem se na 42 kg a byla jsem happy jak dva grepy. 4 dny = -4 kg, to je celý. Stačí jen počítat kalorie a nasadit vražedný tempo při cvičení, ale ne tak, aby došlo k úplnýmu vyčerpání. Jsem na sebe vážně zvědavá :D. Takže mi držte palce♥

Btw, máte instagram? Nemám moc koho sledovat :( :D. Můžete mi sem nebo na tumblr do zpráv klíďo hodit vaše jména, budu moc ráda♥:D.

18.5.

18. května 2016 v 19:20 Jídelníček
http://67.media.tumblr.com/cf0ef019462bcfb552fc33796bc28c91/tumblr_nsb49bpVRc1skyogdo1_500.jpg
snídaně- stracciatellová ovesná kaše
svačina- x
oběd- polívka, cottage a 3 křehké plátky
svačina- půlka jogurtu
večeře- x
pití- žlutý čaj, voda s citronem a chia semínky, pomerančová voda se stévií

celkem- 622 kcal

pohyb- tělocvik- florbal, Blogilates♥ May 2016 (-271 kcal)

Dneska je mi mnohem líp :). Chvílemi mě přepadne trochu nostalgická nálada, ale říkám si, že se mi nemá po čem stýskat. Trápila jsem se určitě víc. Teď mám totiž tátu, kterej je vážně nejlepší na světě, lepšího chlapa snad neznám. Navždycky bude patřit jenom mně, nebudu se o něj s nikým dělit. Třeba si zase najde přítelkyni, ale moc dobře vím, že mě má nejradši na světě a taky bude mít. Doma se to trochu uklidnilo, teda já jsem ustoupila, aniž bych to dala najevo. Moje taktika je skvělá, jsem děsně diplomatická :D. Ve škole dobrý. Štve mě, že od zítra už zase máme normální rozvrh. P se mi neozývá, ale na snapu je pořád, takže žije :D. Počasí mě sejří úplně pekelně. Ani o Vánocích jsem nevypila tolik čaje jako teď v květnu. Taky je vám pořád taková zima? Fakt každý den piju čaj a nosím svetry, ale pořád klepu kosu :D. Měla bych koupit kámošce dárek, o víkendu slavíme. Strach z jídla nemám, proč taky. Jasně, potečou mi sliny a v břiše pojede Skrillex nonstop, ale mám přece pevnou vůli! :D Byli jsme nakupovat a zřejmě mě opět viděl O. Denně mi píše, abych s ním šla ven a ode dneška je blázen ještě větší. Lichotil mi a ještě dodal, že se prej snad zamiloval. Doufám, že si jenom dělá prdel -.- :D. Takový týpky vážně nechápu. Wtf?! No a V už je fakt trapnej, bože můj. Na tohle nemám nervy :D. Zase se na mě všichni dívají jako na nějakej prapodivnej exemplář. Jináč to zatím vypadá zajímavě s VP. Neznáme se osobně, ale to se klíďo může změnit :P :D. Teď bych se ale určitě měla podívat na němčinu a nic by se nestalo, kdybych se i učila. Zítra by měl přijet táta z práce, takže mu napíšu, jak mu je a nabídnu mu, že bych šla v pátek na ten pohřeb s ním, aby nebyl sám. Uvidím, jak odpoví. Po škole dopíšu slohovku, která je mimochodem fakt hrozně debilní, pak zajdu koupit dárek a připravím jídlo na víkendový piknik s mýma drahouškama♥:D. Tak si aspoň budu po dlouhý době připadat jako holka, ne jak mlátička :D. Za týden mám závěrečky. Třetí pokus prostě musí být úspěšnej, jináč se půjdu zahrabat :D.

17.5.

17. května 2016 v 19:50 Jídelníček
http://36.media.tumblr.com/c90c56ee22e849253909b8963939eb3c/tumblr_nv5f4qhc1W1tfqmubo1_500.jpg
snídaně- jogurt
svačina- x
oběd- polívka s bramborami, 3 pohankové křehké plátky, tmavá celozrnná houska
svačina- x
večeře- x
pití- voda s citronem a chia semínky

celkem- 690 kcal

pohyb- Blogilates♥ May 2016 (-271 kcal)

Tak škrábance na rukou nezmizely, jsou vidět celkem dost. Zítra mám tělocvik, ale už je mi tak nějak jedno, jestli si někdo všimne a jestli zase budou mít blbý kecy. Je to moje věc a oni jsou akorát zvědaví. Pak jenom pomlouvaj.
Jsem strašně unavená, takže dneska půjdu spát ještě dřív než včera. Učit se snad nic nemusim. Uklidňuje mě jistota, že se s P o prázdninách uvidím. Už se na něj nedívám zamilovanýma očima, je to jenom kamarád, ale to vůbec neznamená, že bych se s ním nechtěla vídat. Právě proto, že jsme kamarádi a rozumíme si, tak bychom se neměli úplně zavrhnout :D. Na V kašlu, hrozně se změnil. Ráda ho mám, to jo, ale mnohem radši jsem ho měla před dvěma lety. To byl vážně miláček. Otčím a máma mi lezou na nervy. Přestala jsem je poslouchat na slovo už dřív, ale donedávna jsem se neopovážila říct nahlas vlastní názor. Vlastně jsem nemluvila skoro vůbec, jen jsem jim všechno odkejvala. No a teď se jim to samozřejmě nelíbí. S tátou se uvidíme nejspíš v pátek. On půjde na pohřeb, tak si říkám, že bych šla s ním, aby měl oporu. "Kdo jinej je mu blížší než ty?", asi je to pravda. Zkusím si usmířit aspoň ségru, abych nebyla sama. Je mi hrozně smutno, když vidim, jak máma ségru objímá a mazlí, zatímco mě za den řekne akorát "Ukliď v kuchyni. Zameť v bytě. Vybal nákup. Vypadni odsud, máš svůj pokoj.", málokdy se zajímá o důležitý věci, jsem jí ukradená. Starosti má každej, ale máma by se jako máma chovat přece měla. Ještě je tu kocour, ale ten mě v podstatě nepotřebuje. Na jídelníčku je přesně vidět, že jím podle nálady. Ráno jsem doufala, že dnešek nebude špatnej, takže jsem snědla skoro celej jogurt, byla jsem v klidu. Dopoledne jsem přežila ve škole a doma jsem si udělala polívku a brambory. Pak se probudil otčím a už jen jeho přítomnost mě popudila, pak přišla i máma a samozřejmě mě štvala ségra. Okamžitě jsem sežrala tu odpornou housku, pak ty plátky a přemejšlela jsem, co jinýho bych do sebe mohla hodit. Naštěstí jsem se včas zastavila. Přece se nebudu přejídat kvůli nim. Nestojí mi za to. Nikdo mi za to nestojí. Třesu se zimou a už se těšim do teplý postýlky♥. Pro jistotu si vezmu kapky proti bolestem, když si vezmu trojnásobek toho, co bych měla, budu spát jako andílek. O víkendu spím u babi, ale tentokrát žádný přežery neplánuju :). Tři menší jídla denně, nic víc. Zase mám všeho plný zuby, zase mám rozškrábaný ruce do krve. Zítra budu jíst rozhodně míň. Četla jsem si začátky konverzace na fb s P. "Ahoj :) seš to ty, ten prcek z 1.G? :D", tenkrát jsem neměla ponětí, jak rychle věci naberou spád.

16.5.

16. května 2016 v 19:16 Jídelníček
http://data.whicdn.com/images/239554386/large.jpg
snídaně- x
svačina- x
oběd- polívka do hrníčku
svačina- ovocný salát(jahody, borůvky, hroznové víno)
večeře- x
pití- voda s citronem a chia semínky, pepsi light

celkem- 395 kcal

pohyb- Blogilates♥ May 2016 (-281 kcal), Pump it up(part 1), Jillian Michaels 6Week Six-Pack level 1 - 1st Day (-340 kcal)

Tak závěrečky si znovu zopakuju, bohužel se to nepovedlo. Jak k tomu řekla moje třídní: "No jo, peníze chce každej.", asi tak. O víkendu se stalo hrozný neštěstí, tátův nejlepší kamarád zemřel. Včera ráno mě máma vzbudila s tím, jestli už vím, co se stalo. Je to hrozný, pořád tomu nemůžu uvěřit. Pitomej osud. Včera v noci mi táta volal, byl hrozně smutnej, pochopitelně. "Umíral mi v náruči. To víš, jen tak to nepřejde, pořád to mám před očima.", nedokážu si něco takovýho představit. O to víc jsem pak brečela, když mi potvrdil, že tam byl taky. Kdyby jel první on, stalo by se to jemu. Při týhle představě se mi dělá špatně. Naštěstí mi pak napsal P, takže mi okamžitě zvedl náladu. Domlouvali jsme fesťák, tak jsem zvědavá, jak to celý dopadne. Byla jsem podpořit V u maturity, takže jsem byla donucena vzít si sukni. Nějak jsem to přežila. Aspoň mě to nakoplo, abych se sebou konečně něco začala dělat. Dnešek jináč nebyl nejhorší. Jsem moc ráda, že jsem mohla být s V u jedné z nejdůležitějších chvil v jeho životě. Spolužák mi řekl, že jsem jejich sluníčko, tak jsem se málem rozplynula štěstím♥:D. Při loučení jsem V objala, asi to nečekal :D. Bylo mi fajn, dokud jsem nepřišla domů. Je to tedy jako dřív, kdy jsem ve škole zůstávala co nejdýl jenom proto, že jsem nechtěla do prostředí plnýho hádek a stresu. Vážně si tu připadám nechtěná. A zase mě trápí to, co pokaždý. Táta by nikdy nedopustil, abych se takhle cítila. Byla bych jeho prioritou. Otčím radši chodí do práce. Je moc hezký, že má hodně peněz, ale za takových deset dvacet let možná bude litovat, že netrávil volný čas s rodinou. Místo pěkných vzpomínek a zážitků bude mít prachy. Máma je momentálně nasraná, že mi chce táta posílat alíky na můj účet. Jsem plnoletá, takže ať si nasere. Zajímalo by mě, proč má takovej vztek, když to ostatní rodiče berou v pohodě. Že by pak neměla na nový nehty? Achjo, zase jdu sama proti všem, ale vůbec to takhle nechci. Možná bych neměla být tolik sama. Nikdo by neměl být sám. Po dlouhý době jsem měla strašný nervy, ale jsem dneska děsně slabá, takže jsem sáhla po kružítku. Kružítko je fajn, zítra už nikdo nebude vědět, co za výtvor jsem měla na předloktí. Teda doufám.. No, dlouhej rukáv to jistí.

12.5.

12. května 2016 v 20:31 Jídelníček
Mám ty nejlepší kamarádky na světě! Občas z nich fakt kvetu a taky mívám chuť je zašlapat do země, ale to k tomu nejspíš patří :D. Mamina má narozky, udělala jsem jí dort. Všechno jsem tedy stihla na minutu přesně. Dort všem prej moc chutnal, tak mám radost :). Se ségrou jsme fandily našim, jsou to borci :D. Zítra mám teda znovu ty závěrečky. Debilnější datum už snad být nemůže, ale co, nenechám se tím rozhodit -.- :D. Táta mi napsal, což mě hrozně potěšilo. Viděli jsme se o víkendu, ale je to můj táta a já bych ho ráda vídala mnohem častěji. Je mi jasný, že na mě zítra bude myslet a intenzivně se za mě modlit, tak bych ho nerada zklamala :D. Otčím se dneska od maminy dozvěděl, že budou mít Red Hoti v Praze koncert, je nadšenej. Vidím to nadějně, asi se tam vážně dostanu. Musim, musim, musim! No a zítra to prostě dám!!!

11.5.

11. května 2016 v 22:40 Jídelníček
http://66.media.tumblr.com/18f45c39e8afa3c14c65d0f78c2ae39c/tumblr_o2ic4ivXbU1v3mollo1_500.jpg
Tak jsem myslela, že budu mít na blog čas, ale bohužel. Šla jsem do AŠ, tak konečně vím, kdy budu mít závěrečky. V pátek 13. pojedu, to neni dobrý :D. Fakt je to k posrání, bože můj :D. No a pak jsem byla se ségrou na nákupu. Se vším se moc zdržuju, vážně nic nestíhám. Zítra toho budu mít ještě víc. Hned po škole pomastim nakoupit a pak se nějak poperu s dárkem pro maminu. Domů přijde kolem třetí, takže mám na všechno necelou hodinu a půl. Faaakt pecka :D. Školu už ani neřešim, to je teď to poslední, co mě zajímá. Blbej přístup, ale jakmile mi skončí starosti, bude to zas dobrý. Kámoš na mě dneska: "Terko, nechceš začít jíst? Jsi hrozně hubená.", zase mě tim nasral. Říká mi to celkem často, takže už ani nevim, jestli to myslí vážně, nebo jestli jen provokuje :D. Váha je ale pořád stejná :).

10.5.

10. května 2016 v 22:02 Jídelníček
http://41.media.tumblr.com/5a77b8c1894b49dcff65646b0e386374/tumblr_o3goc07vQO1rko5gko1_500.jpg
Ozval se mi P, psali jsme si celou noc. Spát jsem šla asi kolem půl druhý. Zase jsme probrali všechno možný a říkala jsem si, že je fajn si s někým tak skvěle rozumět, ale zpravidla mívám po probděných nocích hroznou depku. Napadá mě, kdy mi zase napíše a jestli spolu třeba zase někam zajdem. Pak se většinou neozve a já znovu zažívám "odvykací kúru". Prej spolu někdy můžem na brusle. To by bylo skvělý. Samozřejmě z toho nic nebude, ale ten návrh se mi líbí :D. Zjišťuju, že bych vedle sebe přece jenom potřebovala chlapa. S kamarádkama probírám spíš ty vyloženě holčičí záležitosti, ale s opačným pohlavím jsou rozhovory úplně odlišný. Ačkoliv jsem se zuřivě snažila nalézt společnou řeč se svými spolužáky, nevyšlo mi to ani náhodou. No a právě s P je to jiný. Asi je moje spřízněná duše nebo co :D.
Jídelníček se mi dneska vůbec nelíbí, je plnej sacharidů. 900 kcal. Váha zase o trošinku klesla, ale nic převratnýho. Ale jo, šťastná jsem :). Kámoška konečně zvládla závěrečky a má z toho obrovskou radost. Už se těšim, až ji pořádně obejmu, šikulka moje♥. Se ségrou jsme se šly projít, potřebovala jsem na vzduch. Je mi nějak smutno. To je asi ta depka no :D. Přesně jsem to čekala :D. Od zítra bych mohla začít psát jídelníčky, asi hned ráno, abych se odpoledne nezdržovala. Tyhle tři dny zvládnu a příští týden budu mít klid. Závěrečky se mi zřejmě posouvají až na poslední květnový dny. Jasně, pecka, za tu dobu zapomenu řídit -.- :D. Už se těšim, až budu mít řidičák a vezmu babičku do Varů. Nebyla tam děsně dlouho. Snad se ho dočkám teda. Mamina bude mít narozeniny a já stále nemám dárek. Nějaký nápady mám, ale ségra odmítá spolupracovat, tak je to celkem komplikovaný. Nějak to vymyslim. Jdu konečně spát^^

9.5.

9. května 2016 v 23:03 Jídelníček
http://40.media.tumblr.com/418b9d7215a2587c43b13e9f7a94a32c/tumblr_o369gowUUf1v1plcdo1_500.jpg
Chybí mi vůně mátovýho čaje, sladká melodie úvodní znělky Amélie, šťastný chvilky s kámoškama, vítr ve vlasech při jízdě na bruslích, chuť hruškových žvýkaček bez cukru, neohrabaný pohyby při tanci po celým bytě, záchvaty smíchu, ticho a klid městský knihovny, rozkošný ťapkání v balerínkách a přidržování volánkový sukně za větru, dědečkův hlas, sledování hvězd na noční obloze, jeho nejroztomilejší úsměv...
Proč se všehno tolik změnilo? Nikdo si to takhle přece nepřál. Nebo jo? Nic není jako dřív, všechno ztratilo svoje kouzlo. Sledování západu slunce nad městem se stalo protřelým, krásný slunečný dny se tváří euforicky, ale ve skutečnosti skrývají pouhý soulad se dny deštivými. Je to surový. Lidi jsou bezcitní a tváří se jako neviňátka, na světě je až příliš mnoho chyb. Copak neexistuje řád, žádná pravidla? Když není řád mezi lidmi, udělám si svůj vlastní aspoň já. Bez pravidel to prostě nejde.