Duben 2016

24.4.

24. dubna 2016 v 21:34 Jídelníček
http://36.media.tumblr.com/276e8a2a1f5d28236e8012c8338ee282/tumblr_o3rs1vN7Eo1uazisao1_500.jpg
snídaně- skořicová ovesná kaše, řecký jogurt jahodový, banán
svačina- activia nápoj
oběd- kuře, brambory, zeleninový salát
svačina- 2 kousky kávového koláče
večeře- x
pití- cc light

celkem- 980 kcal

pohyb- Blogilates♥ Apr 2016 (-402 kcal), before bed workout

Je mi mizerně. Za poslední tři roky je to podruhé, co se trápím, aniž by bylo na vině jídlo. S tím je to teda taky dost špatný a neustále někomu lžu, ale ve srovnání s jiným trápením je to malichernost. Strašně se nenávidím. Nutně se z toho potřebuju dostat. Když jsem tenkrát nejedla, měla jem sice pocit, že se vznáším, ale měla jsem z lidí strach, takže jsem pokaždý hodně rychle spadla zpátky na zem. Teď je to s jezením bídný a mám z toho hrozný nervy, takže se k některým lidem chovám surově. Jsou mi ukradení, vždyť já je taky vůbec nezajímám. Občas si špatnou náladu vybíjím na těch, kteří mi kdy ublížili. Chtěla bych to nějak zkombinovat. Když nebudu jíst, musím si zachovat průbojnost, jinak mě zas všichni úplně vyřídí. Jsem strašně slabá, ale to nikdo nemusí vědět, ne?
Ten debílek mě fakt málem zničil, aniž by to vůbec zaznamenal. Přes to svoje ohromný ego si ani všimnout nemohl.. -.- Vrátím mu to. Nejsem pomstychtivá, ale tohle je opravdu nutnost.
V jídle se budu krotit co nejvíc to půjde. Cvičit budu samozřejmě víc než dneska, dlouho jsem se učila. Teď v týdnu si obarvím vlasy zpátky na hnědou, ale světlejší. Ve čtvrtek budu pasována na mazáka, juhůů!^^ A v pátek máme Majáles. Ani nevim, jestli se mám letos na co tešit. Závěrečky v AŠ mám začátkem května. Nechci být lůzr a nezvládnout to (kdo by chtěl, že..), ale bohužel pořád jezdím jako dobytek. Chvíli moc u krajnice, chvíli moc v protisměru, parkuju prostě jako ženská a rozjíždění do kopce je spíš o náhodě, lol. Škola mi nedá spát, to je pořád něco. Modlím se ke všem bohům, abych zvládla napsat seminárku z matiky.

12.4.

12. dubna 2016 v 21:25 Jídelníček
http://41.media.tumblr.com/2058a846c8809051fbec71c15c02c26c/tumblr_o2yce4QmEc1v8o65go1_500.jpg
snídaně- x
svačina- x
oběd- x
svačina- x
večeře- x
pití- neslazený jablkovo-skořicový čaj, voda s citronem, pepsi light

celkem- 0 kcal

pohyb- kickbox (-260 kcal), Blogilates♥ Apr 2016 (-120 kcal), Jillian Michaels 30 Day Shred level 2 - day 2nd (-231 kcal)

Jdu školní chodbou, potkám kamarádku z vedlejší třídy a ta na mě vybalí: "Nerada chodim kolem horký kaše... Proč si strkáš prsty do krku?" Myslim, že jsem byla bledá jak smrt. Dál pokračovala: "Lidi za mnou chodí a ptaj se mě na to, jako už jich bylo asi pět..." WTF?!?!?! Nechápala jsem a pořád nechápu. Zeptala jsem se, kdo jí to řekl a že je to blbost, ale nevěřila mi. A samozřejmě mi nic víc neřekla. Jsem strašně nasraná. Věděli to dva lidi. Teda vlastně jeden člověk, tomu druhýmu to nejspíš došlo. Cejtim se příšerně a nevim, co si myslet. Nejvíc mě dostalo, že už to ví i tahle holka, tak bych ráda věděla, kdo další. V takových chvílích mám chuť někomu rozbít držku, takže doma vytáhnu rukavice a boxuju co nejdýl můžu, ale ve škole? Hrůza. Se sluchátkama v uších jsem horoucně přemejšlela, která mrcha to mohla takhle rozkecat, samozřejmě pár lidí podezřívám, ale jistá si vůbec být nemůžu. Už dávno vím, že věřit nemůžu nikomu, ale v tuhle chvíli začínám být naprosto paranoidní a mám pocit, že mě pořád někdo sleduje -.- :D. Však já na to přijdu. Neudělám s tím nic. Myslet si můžou, co chtěj, ale rozkecávat něco takovýho? To je ubohý. Nevím, jestli jsem vyklepaná z toho, že nejím, nebo z toho, že mám nervy :D. Grrrr!
No, kamarádka ze třídy se mi dneska svěřila, že si ve svý partě připadá odstrčená. Já jí rozumím. Spíš bych řekla, že se bojí o svojí nejlepší kamarádku, že o ni přijde. Sama jsem to zažila a bohužel jsem to nechala být, takže to nedopadlo dobře. Vůbec ale netušim, jak bych jí mohla poradit. Ono nestačí, že jsou samý starosti s chlapama, teď začnou být i s kamarádkama -.- :D. Dneska bychom s dědečkem oslavili jeho 74. narozeniny, jsem z toho trochu přešlá. Je to pár dní zpátky, co se mi o něm zdálo, ale už jsem ten sen zapomněla (ani nedával smysl), jen si pamatuju, že mě objal a držel mě za ruku, všechno bylo úplně kouzelný. Tak strašně moc mi chybí.

11.4.

11. dubna 2016 v 16:43 Jídelníček
http://36.media.tumblr.com/8907daba6f045b9a949643558951c0fa/tumblr_nkyafiWV6C1r46adgo1_1280.jpg
snídaně- x
svačina- x
oběd- x
svačina- x
večeře- x
pití- neslazený jablkovo-skořicový čaj, voda s citronem, pepsi light

celkem- 0 kcal

pohyb- Blogilates♥ Apr 2016 (-381 kcal), Jillian Michaels 30 Day Shred level 2 - day 1st (-210 kcal)

"Co se to s tebou poslední dobou děje?" "Je ti dobře?" Tohle teď slýchám dost často. Hrozně mě štve, že jsem zase začala zvracet. Nepřejídám se, ale stejnak mám pořád potřebu dostat ze sebe jídlo ven. Teď zas pro změnu nejím. Aspoň jsem se trochu zbavila pocitu, že jsem odporný tlustý prase. Spokojená nejsem, ale psychicky je mi o něco líp. Mám nadhled nad všemi a nad vším, to se mi líbí. Včera jsem si vzala fenolax, ale ještě pořád nezabral. Dám tomu ještě tak tři hodiny maximálně. Tohle je na tom nejhorší, ta nepředvídatelnost. Ve škole jsem byla šíleně nervní, není divu. Vloni mě to chytlo hned po příchodu do školy a celých sedm hodin jsem musela trpět. Dneska mě kamarádka pobavila. Prej jestli zhubne po mentolových bonbónech. Jí jednu krabičku těch bonbónků za druhou. Už jednou jsem jí řekla, že se z toho akorát posere. No taky že jo :D. A pak hladová běžela na buchtičky s krémem, haha :D. Připadám si v tý třídě jak Černej Petr. Často sedim a nenápadně pozoruju ty lidi, občas je mi až do breku. Říkám si, čím to je, že nejsem jako oni. Předstírat to dokážu, ale necejtim se dobře. Možná je to výchovou? Už jako malá jsem měla bordel v některých důležitých věcech. Přišlo mi hrozně zvláštní, že mamina pořád jezdí pryč, tehdy mi ještě nedošlo, že za jiným chlapem. A pak jsem si pletla jména. Tátovi jsem občas říkala jménem mýho otčíma. To pro mě bylo taky divný. Otčím chtěl, abych se co nejvíc vorazila a táta nevěděl, jak se mnou mluvit, když jsem rostla. Takže ještě v mých dvanácti mě rozmazloval a připadalo mi, že se mě snad i bojí. Spíš jsem pro něj byla cizí, tak jako on pro mě. Mamina ze mě zas chtěla slušňačku, ale když jsem se teda chovala správně, tak jí vadilo dalších x věcí. Hledám se, ale nemůžu se najít. Je to pro mě boj. Nikdy jsem netoužila zapadnout mezi lidi, ale taky jsem nechtěla vyčnívat z davu. Začínám zase padat dolů. Tenkrát to šlo pomalu, krůček po krůčku, ale teď je to v něčem naprosto jiný. Upřímně? Mám strach. Všechno se mi hroutí, nedokážu to zastavit. To, co jsem dřív milovala, teď nenávidim. Třeba je tohle jen přechodný období a pak zase všechno bude skvělý. Doufám v to. Takhle se žít nedá.

5.4.

5. dubna 2016 v 23:17 Jídelníček
http://41.media.tumblr.com/5d4609236288163d3feafb7a5f2c1a00/tumblr_n3kj0aMZwL1rm1jq7o1_500.png
snídaně- x
svačina-
oběd- brambory na indický způsob, zeleninový mix(mangold, salát insalatina, baby špenát)
svačina- čokoládka
večeře- x
pití- neslazený jablkovo-skořicový čaj, voda, cc zero

celkem- 482 kcal

pohyb- Blogilates♥ Apr 2016 (-329 kcal), běh (-431kcal), Jillian Michaels 30 Day Shred level 1 - day 5th (-260 kcal)

Dneska je to 22 let, co nás opustil Kurt Cobain, takže všichni povinně pustit aspoň jednu písničku! :D Do školy jsem šla na dvouhodinovku konverzace a taky jsem šla na němčinu, měli jsme psát test. Nechtěla jsem se mu vyhnout, ale nakonec se stejnak nepsal -.- :D. Tak jsem šla domů a pak k zubařovi. Měla jsem k němu jít už v březnu, ale byl nemocnej, tak se to přeložilo na včerejšek, jenže to mamině přišla ta samá smska- že je nemocnej. No, tak dneska už byl konečně fit :D. Chrup mám dobrej, jsem happy :D. Zítra má být hnusný počasí, což mě teda netrápí, páč budu ve škole do půl šestý. Včera mi spolužák napsal, že mi to ve škole slušelo, což mě samozřejmě potěšilo, ale taky jsem se cejtila tak nějak divně :D. Možná mě trochu hryže svědomí. Test z literatury dopadl blbě, neměla jsem v sešitě všechny zápisky a když chybim, tak mi to pak do hlavy moc nejde. V pátek píšeme znovu, tentokrát zaboduju a budu zase za hvězdu. Postupně začnu pracovat na seminárce z matiky, to je taková moje noční můra, tak ať to mám z krku. A měla bych vypátrat nějakou tu VŠ, na který bych neumřela hned po prvním dni. Vypadá to, že má můj kamarád meningitidu a já začínám být dost skeptická.. -.- :D

4.4.

4. dubna 2016 v 14:30 Jídelníček
http://41.media.tumblr.com/456b8c39aadbec9b06f2edf56fc08e0d/tumblr_n7dcj7U4IB1r30hbfo1_500.jpg
snídaně- x
svačina- 3 rýžový chlebíčky s dia marmeládou
oběd- 2 tmavý celozrnný housky
svačina- x
večeře- x
pití- neslazený jablkovo-skořicový čaj, voda, sugar-free energy drink, cc zero

celkem- 388 kcal

pohyb- Blogilates♥ Apr 2016 (-295 kcal), běh (-403 kcal), JM 30 Day Shred level 1 - day 4th (-308 kcal)

Přes týden jsem se neozvala. Nebudu se vymlouvat, přiznám se- brala jsem projímadla a zvracela jsem... bohužel i tehdy, kdy to vůbec nebyla potřeba. Do toho jsem cvičila jak magor, musela jsem denně spálit aspoň 1300 kcal, abych byla schopná v noci usnout s klidem. Jeden den mi bylo na zvracení, nejspíš z vyčerpání, další den mě strašně třeštila hlava. Pořád je mi zle, navíc mám potíže s dýcháním. Jináč ale všechno ostatní víceméně zvládám. Ze známek vítr nemám, ale nechci to zakřiknout. Byla jsem s tátou na kafi a řekl, že mi to sluší, což bylo snad poprvý v životě :D. Prej jsem kočka, haha :D. "Jsi krásná, jsi nádherná,..." blablabla, kecy. Kéž by to byla pravda. Moje sebevědomí je zatraceně nízký, ale snažim se dávat to najevo co nejmíň a pokud možno, tak vůbec. Asi se mi daří. Něco se stalo, ale nemám sebemenší tušení, co to bylo. Najednou je všechno jinak. Jak se to stalo? Moc na to myslet nechci, ale fakt bych ráda věděla, jestli jsem třeba něco neudělala špatně. Grrrr. Ale tak nebudu si kazit náladu, beztak bych se akorát trápila. Mám skvělý kamarády, to mi stačí. V autoškole to ujde, ale pořád prej jezdim moc rychle, hlavně při vjezdu do křižovatek. Omg, to mám jet 10? By mi to zas chcíplo a to fakt nepotřebuju -.- :D. Občas pustim spojku moc rychle a chcípne to. Včera jsem zjistila, že mi nejde rozjíždění do kopce. Prej to jde buď přes ručku, nebo přes nohy. Taková sračka. Modlim se, abych tohle nemusela praktikovat při závěrečkách, který mám UŽ koncem dubna :'( :D. No, při mým štěstí... -.- :D O víkendu konečně vyzkoušim auto, juhůů! Jo a váha klesá :).