Leden 2016

27.1.

27. ledna 2016 v 15:56 Jídelníček
http://40.media.tumblr.com/1eb9a0dbc48616f22dde16318227833d/tumblr_nvq03xAOwc1s4h6djo1_1280.jpg
snídaně- x
svačina- banán
oběd- jablko
svačina- kuřecí kousky s jasmínovou rýží a žampiony
večeře- x
pití- mátový čaj, voda s citronem

celkem- 465 kcal

pohyb- tělocvik, tanec

Za hodinu jedu s taťkou na koncert a neuvěřitelně se těšim! Bude to pecka, navíc se tam určitě potkám s pár lidma ze školy, včetně V, takže jsem ještě nadšenější. Moc nemám hlad, což je vlastně dobře. V pátek se zvážím, naposledy jsem měla lehce nad 45 kg. V neděli jsem oslavila svoje osmnáctiny, s nimiž se vyskytla hromada jídla, ale už jsem zase ve svým režimu, takže dobrý. Snad si SlipKnoT užijeme! \m/

Only unicorns can read this

26. ledna 2016 v 14:30
Venku je krásně. Skoro to vypadá, že přichází jaro. Obloha je tmavě modrá, fouká vítr a slunce likviduje i ty nejposlednější zbytky sněhu. Mám chuť jít si zaběhat. Co mi v tom brání? Nebyla jsem ve škole. Od rána jsem zachumlaná v huňatym županu a čajíčkuju. Piju mátovej čaj z hrnku s logem Nirvany, kterej jsem dostala v neděli k osmnáctinám od nejlepší kamarádky. Je boží. Tohle počasí mě nutí přemejšlet. Co kdybych měla jedno oko modrý jako David Bowie? A na ruku si nechám vytetovat Ziggyho Stardusta. Nebo se vydám na cestu za růžovym jednorožcem. Já bych ho našla.
Prodám kvůli tobě celej svět, copak to nechápeš? Hm, neni v tom žádná myšlenka. Můj vesmír je bez tebe prázdnej...
Svoje blonďato-hnědý vlasy si natáčim na prsty a vznikaj tak úžasný lokýnky. Z hnědo-zelených očí se postupně roní jedna slza za druhou. Každej je někdy smutnej. Někdo víc, někdo míň. Pak tu jsou lidi, co s tim chodí k odborníkům, pánům doktorům. Hmmm.
Tak dlouho jsem stála na jednom místě, až se se mnou zem začala propadat. Je dobrý začít od začátku, s čistym štítem a jakousi euforií. V minulosti jsem dělala všemožný blbiny a doufám, že je to definitivně za mnou. Chci žít zdravě, budu se o to snažit, jak jen budu moct. Nejdřív musim shodit to, co jsem si za poslední dva roky nastřádala. Takový ty tukový polštářky, který moje tělo fakt nepotřebuje. Od malička mám děsnej strach, že mi někdo ublíží, takže nikdy nedávám znát, jak moc jsem křehká a slabá. Každá holka se potřebuje cejtit v bezpečí, proto chci pořádnýho siláka, kterej mě bude chránit už jen tím, že bude vedle mě.
Ale nemyslete si, že nejsem drsná, protože jsem. Plnoletý drzý dítě, co poslouchá Cobaina, Bowieho, Mansona, SOAD, SlipKnoT, Korn, Rolling Stones, BMTH, A7/, Metallicu, Sepulturu, Caliban, Limp Bizkit, Guns N' Roses, Pink Floyd, Arctic Monkeys, The Pretty Reckless, Red Hoty, Cocotte Minute a milion dalších...